Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » ТОП-7 найпопулярніших запитань та відповіді на них на 25 BookForum
    Культурний

    ТОП-7 найпопулярніших запитань та відповіді на них на 25 BookForum

    adminBy admin17.09.2019Updated:21.01.2020Коментарів немає4 Mins Read
    Facebook Twitter Telegram

    26-й книжковий Форум у Львові триватиме протягом п’яти днів, із 18 по 22 вересня.

    Коли та де працюватиме ярмарок?

    У Палаці мистецтв ярмарок почне працювати 18 вересня з 12:30 (вхід тільки за запрошеннями та вхідними квитками) і до 17:30. 19 і 22 вересня ярмарок працюватиме з 10:00 до 18:00, а 20 і 21 — з 10:00 до 20:00.

    Перед Палацом мистецтв та Палацом Потоцьких 18 вересня з 12:30 (вхід вільний і виключно з подвір’я). 19 і 22 вересня ярмарок працюватиме з 10:00 до 18:00, а 20 і 21 — з 10:00 до 20:00, вхід тільки за квитками та запрошеннями.

    На проспекті Свободи ярмарок запрацює 19 вересня о 12:00 і до 20:00. 20-21 вересня працюватиме з 10:00 до 20:00, а 22 вересня — з 10:00 до 18:00. Вхід на цей ярмарок вільний впродовж усіх днів.

    Скільки коштує квиток?

    Квиток на один день коштуватиме 50 грн. Пільговий (студентський, за наявності документа) – 30 грн. Для працівників навчальних закладів, закладів культури, бібліотек, музеїв (за наявності документа, що це підтверджує) на один день – теж 30 грн. Його можна буде використати в обраний день з 19 по 22 вересня 2019 року. На вході квиток треба показати чи у друкованому, чи в електронному вигляді. Волонтер просканує його та одягне на руку відповідний контрольний браслет.

    На п’ять днів квиток коштуватиме 100 грн. Пільговий (студентський, за наявності документа) – 70 грн. Для працівників навчальних закладів, закладів культури, бібліотек, музеїв (за наявності документа, що це підтверджує) – теж 70 грн. Із таким браслетом можна відвідувати Книжковий ярмарок протягом 18-22 вересня 2019 року.

    Хто може безкоштовно прийти на Книжковий ярмарок?

    • діти до 16 років (тільки на підставі свідоцтва про народження або паспорта);
    • особи з інвалідністю I-II груп (тільки на підставі спеціального посвідчення);
    • військовослужбовці строкової служби (тільки на підставі спеціального посвідчення);
    • учасники АТО (тільки на підставі спеціального посвідчення);
    • пенсіонери (тільки на підставі пенсійного посвідчення).

    Яка програма Форуму видавців?

    Цьогорічна програма культурного фестивалю налічує понад 800 заходів та 30 тематичних напрямків, повний перелік яких можна переглянути тут. Окрім цього, на сайті Форуму можна знайти різні підбірки подій: куди піти на 26 Book Forum, якщо мене звуть Олександр(а), куди піти на фестивалі з дітьми, 6 авторів з книжками про подорожі тощо.

    Додамо, що вперше цього року на Форумі будуть події, перекладені мовою жестів. Усього їх 14 — частина для дорослих, частина для дітей.

    Яка фокусна тема цьогорічного Форуму видавців?

    Фокусною темою цьогорічного Форуму є відшукування причетного, на що організаторів надихнув однойменний вірш Грицька Чубая. Окрім цього, у 2019 році відзначають 70-річчя від його дня народження.

    «Нема таких речей і явищ, до яких би ми не були прямо чи опосередковано причетні у цьому житті, навіть якщо ця причетність на перший погляд і не очевидна. І немає такої причетності, яка не передбачає відповідальність перед майбутнім, перед громадою і в першу чергу — перед власним сумлінням», — каже автор концепції фокусної теми Вадим Карп’як.

    Почесні гості книжкового Форуму — хто вони?

    Почесними гостями 26 BookForum стануть індійська екофеміністська письменниця, лауреатка Букерівської премії Арундаті Рой, азербайджанський письменник та журналіст Ельчін Сафарлі та вірменська письменниця у жанрі магічного реалізму і фентезі Мар’ям Петросян.

    Зустріч з Арундаті Рой та презентація українського перекладу її роману «Міністерство граничного щастя» відбудеться у п’ятницю, 20 вересня, у Першому українському театрі для дітей та юнацтва.

    Зустрітися із Ельчіном Сафарлі та підписати його книжки «Дім, у якому жевріє світло» і «Якби ти знав» можна буде у п’ятницю, 20 вересня, у Першому українському театрі для дітей та юнацтва. А з письменницею Маріам Петросян — у межах презентації українського перекладу роману «Дім, в якому…» у суботу, 21 вересня, у кінотеатрі «Коперник».

    Коли оберуть найкращу книгу?

    Результати BookForum Best Book Award оголосять під час урочистої церемонії 19 вересня. На звання найкращої книги 26 BookForum претендують 500 видань. Координатори конкурсу отримали 514 анкет від 107 видавництв. Найпопулярнішими номінаціями стали Non-fiction, «Сучасна українська проза» та «Література для дітей від 6-12 років».

    Цьогоріч організатори конкурсу повернули номінацію, у якій кожен може проголосувати за книгу, яка сподобалась найбільше. Щоб віддати голос, потрібно перейти за посиланням, обрати номінанта і натиснути «Проголосувати за цю книгу за допомогою Facebook».

    25 BookForum
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Вибір редакції

    Трійця – одне з найбільших християнських свят, яке святкують українці

    31.05.2026
    Вибір редакції

    У Києві перепоховали одного з лідерів ОУН Андрія Мельника та його дружину Софію

    25.05.2026
    Культурний

    “Це наш останній концерт”: у Трускавці під час виступу співачки Severyna трапився скандал

    25.05.2026
    Останні публікації

    Декларація з лікарем

    08.06.2026

    Що входить у вартість путівки в санаторій?

    05.06.2026

    Європейські стандарти догляду: чому варто обрати захист від сонця бренду Lirene?

    03.06.2026

    На Дрогобиччині пʼяний водій вчинив жахливу ДТП, двоє неповнолітніх перебувають у лікарні (ФОТО)

    01.06.2026

    Трійця – одне з найбільших християнських свят, яке святкують українці

    31.05.2026

    На Львівщині внаслідок перекидання буса загинула жінка (ФОТО)

    31.05.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.