Топ 10 моделей кросівок для мандрів

0
1045

Коли Ви вирушаєте у пригоди хочеться, щоб взуття, яке одягається на ноги, було маневреним та комфортним. Саме тому ми вирішили зробити для Вас підбір крутих трекінгових кросівок.

Перша модель, на яку треба звернути увагу – Nike Air Zoom Terra Kiger 7. Найлегші та зручні кросівки зазнали значних змін в порівнянні з попередніми версіями, стали більш універсальними в плані прохідності та зберегли орієнтацію на швидкість. Другий варіант – ASICS Gel-Fujitrabuco Sky. Підметка Asics Grip націлена на роботу на складних покриттях з вираженим відчуттям контакту. Підошва має конфігурацію, щоб оптимально проявляти свою ефективність в умовах бігу в горах.

Третім варіантом у списку стала пара – Asics Gel-Trabuco Terra. Вона прекрасно підійде для використання в найрізноманітніших дорожніх умовах на маршруті: «асфальт – стежка», що називається, «надів й побіг». Липка підошва Asics Grip з безліччю трикутних виступів добре тримає на різноманітніших поверхнях, виділяючись кращим зчепленням на кам’янистих поверхнях, в тому числі на вологих каменях, що на спусках, що на підйомах.

Четверта пара кросівок, яка добре підійде для мандрівок – Nike Pegasus Trail 3. Чіпка підошва та комфортна конструкція допомагає відчувати легкість та комфорт протягом усього дня. П’ята модель, на яку слід звернути увагу Mizuno Wave Daichi 6. Універсальні кросівки з трейлових снікерів Mizuno отримала абсолютно оновлений вигляд, ставши легше та захищеніше.

Шосту позицію у нашому ТОП-і зайняла Asics Gel-Trabuco 9. Це дев’ята версія найпопулярніших трейлових моделей Asics, але тепер без приставки Fuji. Вона отримала абсолютно новий дизайн. Головною відмінністю виступає довговічність, комфорт та захист. Слід також згадати про версію трейлових кросівок Nike Wildhorse 7 з найбільшою амортизацією, призначених для різних умов поза асфальтом.

Чергова й, можна підкреслити, довгоочікувана новинка від Asics Trabuco Max. Орієнтовані на довгі дистанції кросівки отримали практично максимальну амортизацію зі збереженням хороших бігових якостей та зниженням втрат енергії. Відзначається плавністю перекату й впевнене зчеплення на різних поверхнях.

Ще трішки поговоримо про взуття для підняття на гору. Якщо ви подорожуєте в основному влітку, або країнами з жарким кліматом, вам підійдуть черевики типу Salewa MS ALP Flow Mid GTX або Salewa WS Wild Hiker Mid GTX. Вони оснащені міцною підошвою, мембраною, а також пропускають вологу й повітря. Шукаєте універсальний, легкий варіант – щоб й на Буковель взимку взути, й в Норвегію злітати на Говерлу сходити – тоді вам підійдуть черевики Keen Wanderer MID або Zamberlan New Trail Lite.

Обирайте лише якісне взуття, коли обираєте варіанти для подорожей. Також слід звертати увагу на направленість Ваших мандрів, тому що взуття буде відрізнятись в залежності від клімату, направленості та особистих уподобань.