“Того, хто ранив серце мого батька – Бог простить”: Порошенко біля домовини зворушливо попрощався з батьком (ФОТО, ВІДЕО)

0
2009

Сьогодні, 19 червня, у Києві попрощалися з Олексієм Порошенком, батьком нардепа та експрезидента Петра Порошенка. Син померлого виголосив зворушливу промову.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на офіційну сторінку у Facebook Петра Порошенка.

У прощальному слові Петро Порошенко назвав батька не лише Героєм України за званнями, а “справжнім лідером України”. Також він подякував кожному, хто прийшов на прощання з його батьком і підтримати родину Порошека.

“Ми тільки тиждень тому відсвяткували його день народження, і у ніч на 16 червня серце мого батька зупинялося 16 разів. І 16 разів ми його запускали. На 17 раз воно не запустилося… Того, хто ранив серце мого батька — Бог простить. Бо мій тато вчив нашу родину прощати”, – додав експрезидент.

Нагадаємо, як писав “Цинічний Львів”, 16 червня помер Олексій Порошенко, батько експрезидента та народного депутата Петра Порошенка.

Дякую кожному, хто прийшов висловити шану та повагу Великому Українцю, Великій Людині — моєму батькові. Дякую і тим, хто не зміг доїхати до Храму Божого, Клубу Кабінету Міністрів, але висловив слова підтримки. Я був вражений, яка величезна кількість співчуттів надійшла моїй родині з усього світу. Сотні тисяч небайдужих людей відзначили, як мій батько любив Україну. Господи, дякую тобі, що ти послав мені такого батька. Дуже важко втрачати батьків, коли ти молода людина, але ще важче втрачати, коли ти вже відбувся, коли ти уже розумом, а не лише серцем розумієш, що батько для тебе зробив. Хтось великий сказав, що батько і мати — це перші люди після Бога. Для мене це було саме так, бо мій батько був не лише батьком для мене. Це унікальне відчуття, коли він — твій справжній друг, до якого у будь-який час і у будь-яких обставинах ти можеш звернутися і точно отримаєш правильну пораду. Він був великим батьком і великим другом, а ще він був великим вчителем, який на власному прикладі демонстрував, як треба любити людей, тримати своє серце відкритим, приходити до Бога і вірити. Як треба любити дружину і як зберегти міцною родину. Як треба переживати за державу, як жити справою, яку ти робиш. Це дуже нелегко бути батьком Петра Порошенка. Бо, якщо ти маєш відкрите серце, ти маєш навчити сина, як переживати несправдливість, брехню, підлість. Він навчив мене стійкості, але все це залишало шрами на його серці. Він ніколи цього не показував, бо був міцною людиною і вчив долати перешкоди. Але цих шрамів стало стільки, що серце не витримало. І зупинилося… Ми тільки тиждень тому відсвяткували його день народження, і у ніч на 16 червня серце мого батька зупинялося 16 разів. І 16 разів ми його запускали. На 17 раз воно не запустилося… Того, хто ранив серце мого батька — Бог простить. Бо мій тато вчив нашу родину прощати. Він — Великий син України, Герой України. Не тому, що побудував школи, лікарні, села. Він був і залишається справжнім лідером, який власним прикладом демонстрував, як треба любити Україну. Це — найкращий спосіб виховання. Його справа назавжди залишиться жити. Дякую вам, українці, що ви так вшанували мого батька. Прошу тими словами, які прийдуть до серця, помолитися Богу за Олексія Івановича Порошенка. Господи, подай йому Царство Небесне…

Опубликовано Петро Порошенко Пятница, 19 июня 2020 г.