“Тіло молодої військової рідне село зустріло на колінах”: на війні загинула 29-річна мати двох дітей

0
12454

На передовій загинула 29-річна українська військова з Вінниччини і мати двох дітей Вікторія Слободянюк. У рідному селі тіло героїні зустрічають на колінах.

Про це повідомляє “Укрінформ” та журналістка Тетяна Редько, пише “Цинічний Львів”.

“Вікторія Миколаївна Слободянюк 1991 р.н. була призвана на військову службу за контрактом Немирівським ОРВК Вінницької області. Померла в зоні ООС (Донецька область) 8 січня 2021 року. Наразі обставини її смерті уточнюються”, – йдеться у повідомлені Вінницької ОДА.

Зазначається, що старший солдат Вікторія Слободянюк проживала у с. Вовчок Немирівського району Вінницької області. Вікторія – матір-одиначка, у неї залишились дві доньки 2010 і 2012 років народження та батьки-пенсіонери.

Як повідомив Укрінформу голова Брацлавської ОТГ Микола Кобринчук, до якої входить с. Вовчок, Вікторію Слободянюк поховали у понеділок в рідному селі.

У ході проведення антитерористичної операції та під час здійснення заходів Об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях загинув 161 вінничанин, померли від ран і хвороб 76 учасників бойових дій, безвісти зникли – 2.

А журналістка Тетяна Редько написала на своїй сторінці Фейсбуці “допис про загиблу військову.

“За два тижні це вже третя смерть наших земляків на передовій! Ось такі Різд‘яні страшні подарунки принесла нам війна! Дітки Вікторії тепер ( старше – першокласник), круглі сироти. Мама пішла на війну, щоб прогодувати їх…

Люди! Може досить кататись на лижах! Відкриймо очі! Бо яке ж це в дідька перемир‘я? Нормандські, Мінські, які там ще формати?! Ви що не розумієте, що вони ялові і це якесь диявольське маніпулювання?

У Вінниці знаходився штаб 43 ракетної армії. Її знищили в угоду Будапештському меморандуму! Розформували 10 дивізій із вишколених офіцерів і солдатів! Порізали та залили бетоном 2668 високоточних ядерних носііів!Пожертвували, під гарантії 5 ядерних держав, третій у світі ядерний потенціал! Який 10 разів міг знищити світ! Хто б посмів попхнутись!? І ось тепер ми сидимо у розбитого корита і надіємось на якусь манну з неба?

Де пряме звернення до гарантів: США, Великобританії, Китаю та Франції, щоб саме вони посадили за стіл перемовин Росію і запитати, також як гаранта суверенітету та безпеки, що це робиться? Невже ще комусь не дійшло, що це ЄДИНА дієва сила? Все решта – маніпулювання!”, – пише журналістка.

“Яке перемир’я?!!! Вінниччина стільки похоронок отримувала в найгірші дні загострень!

Народе! Чого ми чекаємо!? Що це за перемир’я, коли стінка на стінку стоять дві ворожих сили? В таких випадках лише МИРОТВОРЦІ можуть зупинити цю трагедію яка затягнулась на 7 років! Чи там зверху байдужі смерті селянських та робітничих дітей? Вибачайте, якщо комусь цим повідомленням зіпсувала ранок!

Як мені написала одна читачка “хватить негативу, пожити дайте”… тільки якщо ми будемо байдужі до чужого горя – завтра воно поступається до нас! Такий закон буття! Серце розривається! Як і у моїх колег – журналістів “33-го”, інших ЗМІ!

Скільки ми вже пропустили через себе цих трагедій кожного втраченого героя і героїні! Скільки бід принесла ця клята війна в кожну родину! І коли ти постійно це описуєш і бачив вочевидь – серце рветься від безсилля… І все тому, що досі не задіяли реальних гарантів! За що розплачуються ці діти України?”, – резюмувала Тетяна Редько.