“ТІК іде в політику”: стало відомо, куди Бронюк балотуватиметься на місцевих виборах

0
1110

Відомий музикант і лідер гурту “ТІК” Віктор Бронюк іде в політику. Він буде балотуватися у Вінницьку міську раду від “Партії Вінничан”.

Про це повідомила пресслужба партії на офіційній сторінці в Facebook, зазначивши, що артист буде йти на вибори першим номером у списку, пише “Цинічний Львів”.

“Тут повинен був бути великий пост про почесного громадянина Вінниці, волонтера, громадського діяча та відомого вінничанина Віктора Бронюка. Але. Дуже велика кількість вінничан особисто знає Віктора Володимировича і не стільки за творчою кар’єрою в гурті “ТІК”, скільки за його справами, допомогою і в першу чергу, як людину. Тому просто. Знайомтеся! Перший номер “Партії Вінничан” у Вінницьку міську раду – Віктор Бронюк”, – йдеться в повідомленні.

Цю інформацію підтвердив й сам Бронюк на особистій сторінці в Facebook. Як заявив співак, партію буде цікавити успіх не одного міста, а всієї області.

“Я не один раз об’їздив всю Україну. І наша Вінниця, на тлі інших обласних центрів, виглядає дійсно дуже гідно. Це факт. А те, що сьогодні зібралася ціла купа охочих позмагатися за мерське крісло, на мій погляд, виглядає дивно. Прямо парад кандидатів. У всіх інших містах нашої області все добре? В райцентрах, селищах, селах? Нас цікавить успіх усієї Вінницької області!” – йдеться в заяві лідера гурту “ТІК”.

Нагадаємо, Віктор Бронюк – український музикант, лідер гурту “ТІК”. Народився 24 березня 1979 року у Вінницькій області. У нього дві освіти – педагогічне училище та історичний факультет. У 2005 році Бронюк створив гурт “ТІК” (Тверезість та Культура). Найбільшу популярність колективу принесла пісня “Олені”.