Терористи повернули тіло “Дєда” – українського морського піхотинця, який пропав безвісти (відео)

0
8395

Українські противники “ДНР” передали до України тіло убитого морського піхотинця Дениса Козьми, з позивним “Дєд”, який зник безвісти під час бою біля села Миколаївка на Донеччині, в районі Докучаєвська, 1 травня.

Про це в середу, 8 травня, повідомили ЗМІ сепаратистів, опублікувавши фото загиблого українця.

За офіційним повідомленням штабу ООС, того дня під прикриттям туману противник намагався непомітно подолати смугу забезпечення навпроти українських позицій. Бійці 137 обмп 35 обрмп ВМС ЗСУ відкрили вогонь по ворожих диверсантах. Терористи почали у відповідь обстріл. Про Козьму не було відомостей після невдалого бою й переслідування ДРГ в “сірій зоні”.

Оперативні заходи з пошуку зниклого бійця не дали результату, противник не підтримав встановлення режиму припинення вогню та продовжив обстріли. 5 травня від ворожої сторони надійшла інформація, що тіло українського військовослужбовця перебуває у морзі на окупованій території.
8 травня близько 12:00 тіло загиблого було передане українській стороні в районі КПВВ “Олександрівка”.

Старший матрос Денис Козьма – 31-річний боєць 35-ї окремої бригади морської піхотиВМС ЗСУ позивним “Дєд”, уродженець села Приозерне Кілійського району Одеської області. На фронті – з середини серпня 2014 року.

Пішов на Донбас добровольцем після подій 2 травня 2014 року в Одесі, потім продовжив службу за контрактом. У нього залишилися мама, брат і маленька дочка.

Історія “Дєда” увійшла до циклу “Ультрас: шлях до волі” про футбольних хуліганів, які попри репутацію розбишак, стали ударною силою Революції Гідності, а потім одними з перших пішли добровольцями на російсько-українську війну.