Молода матуся двох діток з Дрогобича раптово захворіла на рак кишківника (ФОТО)

0
15208

У сім’ю дрогобичанки Ярини Візняк постукало горе. У жінки діагностували рак кишківника четвертої стадії. Ярині всього лиш – 37років, вона чудова мама двох донечок: 14 та 8 років.

Як інформує 03244.com.ua з посиланням на БФ «Цех Доброти», проблеми з здоров’ям у дрогобичанки з’явилися зовсім нещодавно. Жінка звернулася до лікаря. Було прийнято рішення провести гістеректомію. Місяць тому операцію було проведено. Та під час неї, стало зрозуміло, що все насправді набагато серйозніше – лікар-гінеколог виявив уражений хворобою апендикс. Відтак консиліум лікарів приймає рішення продовжити операцію продовжено ще на 3 години і зрештою апендикс також видалено та відправлено на гістологію.

Після отриманих результатів гістології, проведеного КТ та інших обстежень, діагноз було визначено – карцинома шлунка з ураженням кишківника та черевної порожнини. Лікування потрібно розпочинати терміново. Жінку готові прийняти та розпочати лікування в Німеччині, орієнтовна сума – 100 000 євро. Сім’я Ярина таких коштів немає. Тож звертається до усіх людей доброї волі із проханням допомогти зібрати кошти на операцію. Не будьмо байдужими до чужого горя та подаруймо Ярині шанс на щасливе, а головне здорове життя.

Терміново потрібні кошти для лікування Ярини Візняк із Дрогобича: у жінки діагностували рак кишківника четвертої стадії., фото-1

 

Кошти можна переказати на рахунок ПриватБанку (картка чоловіка) 5457 0822 3713 2340 Візняк Олег.

Або ж PayPal helptolives@gmail.com (з позначкою для Візняк Ярини).

або зробити швидку пожертву на профілі Ярини на сайті Цеху Доброти https://www.cdt.org.ua/…/%d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%bd%d1…/