Терміново!!! Молодому військовому з Львівщини потрібна допомога на лікування

0
1263

Потрібна допомога на лікування 25-річного учасника бойових дій з Львівщини Петра Маланія. Хлопець виріс в інтернаті, пішов добровольцем на російсько-українську війну і зараз бореться з важкою хворобою.

Як розповіли у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, Петро Маланій – сирота, він виріс в інтернаті міста Самбір, що на Львівщині. У 17 років хлопець втік з інтернату і був на Майдані, з якого у 2014 пішов добровольцем на війну. Воював в складі Правого сектору в Пісках, у Донецькому аеропорту. Потрапив в полон, де пробув майже 2,5 місяця. Був обміняний і продовжив воювати за Україну в складі батальйону Національної гвардії «Азов». Отримав чотири контузії і в 2017 році за станом здоров’я завершив військову службу.

Місяць тому в Петра почала німіти нога. Лікарі поставили невтішний діагноз – киста головного мозку. Оперувати Петра будуть в Іспанії. Вартість лікування – понад 200 тис. грн. Частина коштів вже зібрана. Не вистачає ще 86 тис. грн. Зараз потрібно купити ліків на 5300 грн.

 

Номер картки для допомоги: 5375 4141 0339 8649 Маланій Петро Русланович.