“Термін придатності був нормальний”: на Львівщині школярка отруїлася соком з пліснявою(ФОТО)

0
3341

У четвер, 4 лютого, у місті Новояворівську Львівської області, семирічна дитина випила сік, пакетик якого був увесь в плісняві та цвіллі. Дівчинці відразу стало погано, зараз вона знаходиться у лікарні.

Про це  пише Тvoemisto.tv, передає “Цинічний Львів”.

За словами мами дівчинки, Лесі Дзвіняцької, у четвер, 4 лютого, повертаючись зі школи дівчинка купила два маленьких соки у місцевому магазині неподалік дому. Після того, як ввечері випила один з них, їй відразу стало зле. При цьому, термін споживання, що містився на упакованні був нормальний – до травня 2021 року.

«Готові соки купуємо рідко, та цього разу дитині захотілося. Обрала два соки – апельсиновий і виноградний від фірми «Sandora». Казала, що візьме до школи, але близько сьомої вечора захотілося випити. Упаковка маленька, тож скоро випила, а потім помітила, що пачка м’яка. Донька думала, що там, можливо, є якийсь сюрприз, як у кукурудзяних паличках. Зрозуміла, що тут щось не так. Я зі страхом розрізала упаковку і побачила, що всередині все було покрите пліснявою, а на дні взагалі щось м’яке. Усе швидко закрила в герметичний пакет», – розповідає Леся Дзвіняцька.

Як зазначає жінка, через якийсь час доньці стало погано, почалася рвота. Давши сорбенти мати відразу зателефонувала сімейному лікарю.

Ввечері та вночі в дитини піднялася незначна температура. Вранці Уляна Дзвіняцька звернулися у лікарню, де їх госпіталізували.

За словами жінки, у лікарні дівчинці поставили попередній діагноз – функціональна диспепсія, розлади. Результати усіх аналізів надійдуть пізніше.

Зараз дитина почувається краще, адже мати вчасно почала надавати допомогу. Проте досі є певні проблеми з нирками.

Жінка не збирається просто так полишати все це і планує здати упаковку зі соку на експертизу, аби з’ясувати ситуацію.

«Претензій до магазину, де купували сік, не маю, хоча б з огляду на те, що сік мав нормальний термін придатності. Відомо, що такий товар в магазин привозять зі Львова. Найімовірніше, проблеми на виробництві», – веде далі Леся Дзвіняцька.

Про ситуацію, за словами жінки, вже знають і в магазині, і на фірмі-виробника.

«Я вже написала на сайт «Pepsi», які є виробниками такого роду соків. Мені відразу зателефонували спочатку від постачальників зі Львова, а потім й самої фірми. Хотіли забрати упаковку і, начебто, зробити аналізи. Я не погодилася, бо зрозуміла, що можуть забрати, а справу «затягнути». Пропонували мені компенсацію товаром. Звісно, відмовилася і взагалі пояснила, що більше їхній товар взагалі не питиму і нікому не буду радити», – каже жінка.

Леся Дзвіняцька зазначила, що щойно її дитині стане краще і їх випишуть з лікарні, неодмінно спробує з’ясувати, що стало причиною отруєння та знайти винних, адже переживає за здоров’я своїх та інших дітей.

«Тепер ми боїмося навіть йогурт із банки випити – все переливаємо склянки, щоб побачити вміст», – додала вона.

Читайте також: “Втрачати дитину, що може бути страшніше”: помер школяр, якому стало погано на уроці фізкультури