“Тепер працює на Інтері”: Ольга Фреймут порівняла нелюбов до СРСР з нелюбов’ю до рідної мами

0
1151

Зовсім недавно Ольга Фреймут перейшла працювати з “Нового каналу” на проросійській канал “Інтер”.

В рамках конференції на «КП в Україні» пояснила чому вона залишила Новий канал та приєдналася до команди «Інтера». Телеведуча зізналася, що на каналі, де працює її чоловік Володимир Локотко, відчувала дискомфорт.

«Я потрапила не в те місце, – заявила Ольга Фреймут. – Мені було там дуже погано. Всі говорили: «Боже, дружина гендиректора каналу, це так добре!» Але я постійно відчувала, як на мене косо дивляться, як колеги, яких я щиро любила, просто відверталися від мене, коментували дурості про мене в соцмережах, фізично нападали на моїх глядачів. Я відчувала, що мене там не хочуть».

А от на «Інтері», за словами телеведучої, до неї поставилися більш уважно та, що важливо, запропонували проект, який для неї цікавий та підходящий. Й взагалі, Фреймут, за її словами, не вважає його проросійським, а нелюбов до теми СРСР порівнює з нелюбов’ю до мами.

«Я знаю, що всі канали маніпулюють своїми глядачами. Всі-всі-всі! Я вам можу це гарантувати, – сказала Ольга Фреймут. – Тому, коли люди піддаються стадному рефлексу, кажуть, «вона пішла на проросійський канал», це значить, що це не мій глядач. Мій глядач розбирається в ситуації. Він розуміє, де його дурять, а де – ні. Я, наприклад, не розумію, хто придумав заборонити показувати на Новий рік «Іронію долі, або З легким паром!». СРСР – це ж взагалі інша країна була. Це все одно, що сьогодні ви любите свою маму, а завтра вже ні, тому що вона щось зробила, що вам не сподобалося. Як можна миттєво розлюбити?!».