Телеуроки для школярів повертаються: коли і де можна переглянути

0
1283

Телеканал “Київ” разом з університетом імені Бориса Грінченка оголосили про відновлення проєкту “Відкритий урок”. Цього разу заняття створили за програмою 7, 8 і 9 класів. Учні зможуть відвідати всі предмети, навіть трудове навчання і фізкультуру.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на Газета.юа.

Початок теленавчання запланували після осінніх канікул в ефірі каналу та на його інтернет-ресурсах. Проєкт створили для якісного засвоєння навчальної програми школярами, незважаючи на карантинні обмеження.

Телеканал “Київ” вперше запустив “Відкритий урок” під час весняного карантину. Уроки тривали до 31 травня. Але заняття розробили лише для учнів 11-го класу. Всього відбулось 150 освітніх ефірів.

Викладали матеріал заслужені вчителі України, серед них — Яна Коваль, вчитель хімії та Олександр Худобець — вчитель з історії, а також фіналіст Global Teacher Prize Ukraine 2018, який увійшов в рейтинг “Топ 30 до 30-ти”, Олександр Черкас. Він вчитель інформатики, української мови та літератури.

За весь період карантину на сторінці каналу в Facebook телеуроки переглянули 7,64 млн разів. За рейтингом переглядів найпопулярнішими стали уроки з історії і української мови.

Як повідомлялося раніше, в Україні почали діяти нові умови дистанційного навчання в школах.