Тарифи на комуналку в наступному опалювальному сезоні приємно здивують – Шмигаль

0
565

Наступного опалювального сезону в Україні можуть зменшитись тарифи на комунальні послуги. А все тому, що ринкова ціна на газ нижча тієї, яка закладена в нинішніх тарифах.

Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі каналу “Україна 24”, пише “Цинічний Львів”.

За його словами, у новій програмі співпраці України з Міжнародним валютним фондом немає жорстких вимог з конкретних речей, зокрема, підвищення комунальних тарифів в Україні.

“Є прописані дорожні карти тих кроків, які потрібні Україні – антикорупційні речі, виважена грошова бюджетна політика. Щодо якихось змін цін і тарифів – це теж не прописано. Воно і не може бути прописано, це внутрішня справа України”, – сказав глава уряду.

Водночас Шмигаль зазначив, що в Україні ціни на електрику, газ і опалення – ринкові.

“В тарифах на опалення все ще ціна на газ закладена, наприклад, 6500 гривень. За фактом, ринкова ціна газу сьогодні становить 3200, і не видно перспектив її значного зростання. Чому українці в наступному опалювальному сезоні повинні переплачувати за опалення, якщо в тарифах закладено 6500 грн за газ?

Тут виникає запитання у тому, щоб ми ставили справедливу ціну. Якщо ціна падає, то вона повинна падати і для населення в тому числі і в тарифі на опалення”, – підкреслив він.