Танці з зірками 2020: Ольга Фреймут станцювала на шоу, не зважаючи на коронавірус

0
1544

Телеведуча Ольга Фреймут та її партнер по шоу “Танці з зірками 2020” Ілля Падзина захворіли на коронавірус. Через це пара не вийшла на паркет проєкту, однак продемонструвала постановку просто з дому.

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посиланням на “Знай.юа”.

Фреймут розповіла, що зараз у них немає температури і відчувають вони досить непогано. А оскільки пара довго готувалася, то вони не змогли пропустити ефір.

Пара виконала Фокстрот під пісню “Спи собі сама” групи “Скрябін”.

Танець отримав досить високу оцінку суддів.

“Я аплодую стоячи. Олю, ти така ніжна, така бліденька, така недосяжна, як квітонька едельвейсу. Я благала Боженьку, щоб раптом під час танцю ти не зомліла. Сьогоднішні ваші танці були як пейзажі Ренуара. Вони були насичені палітрою надлегких торкань. Дякую вам”– , прокоментувала виступ ведучої Катерина.

Влад Яма також був вражений парою:

“Молодці, що станцювали. Танець він взагалі лікує, а якщо свіжому повітрі, то я думаю, що тим більше. Дійсно було дуже ніжно, але хочеться побачити вас справжніми, танцюючими саме тут. Повертайтеся!».

В результаті за свій танець Фреймут і Падзіна отримали досить високу оцінку від суддів — 26.

Нагадаємо, про те, що  Ольга Фреймут повідомила 23 серпня, що у неї виявили коронавірус. Вона зазначила, що не знає, де могла заразитися. Також телеведуча повідомила, що проходить лікування на самоізоляції.