Так як все-таки приборкати галстук?

0
431

Затискачі для краваток – важливі аксесуари респектабельних ділових чоловіків. Хтось вибирає їх для себе, а хтось в подарунок коханій людині, шефу, колезі, батьку. Це чудовий презент на ювілей або день захисника Вітчизни.

Діловий костюм – обов’язкова частина образу сучасного чоловіка. Але він виглядає зовсім буденно без відповідних аксесуарів, одним з яких є шпильки для краватки. Це той самий елемент чоловічого гардеробу, який може складати якийсь особливий сенс, виражати індивідуальність свого власника або підкреслювати солідність.

Оригінальні шпильки для краватки

Деяким здається, що для краваток шпилька – непомітний і незначний аксесуар. Але насправді це не так. Вона може бути виконана дуже оригінально і доповнювати образ впевненого в собі чоловіка.

Затискачі виготовляються в самих різних стилях і відтінках. Часто ці аксесуари роблять цілком нейтральними по дизайну, тоді їх можна носити з будь-якими видами краватки. Це прості і стримані елементи стилю, які в ідеалі повинні гармоніювати з іншими складовими образу:

  • запонками;
  • годинами;
  • кільцями;
  • сорочкою.

Однак шпильки для краватки зовсім не обов’язково повинні бути нудними. Якщо хочеться доповнити костюм чимось непомітним, але оригінальним, можна купити затиск, наприклад, у вигляді маски Залізної людини, піратського прапора або навіть герба країни.

Такий чоловічий аксесуар в поєднанні з костюмом і сорочкою може виробляти абсолютно унікальне враження. Він привносить особливий шарм в образ будь-якого чоловіка і свідчить про те, що він піклується про свій унікальний стиль аж до найдрібніших деталей.

Про історію затискачів для краваток

Сучасні шпильки для краваток винайшли американці. Ділові чоловіки страждали від того, що краватка постійно майорить на вітрі і заважає під час обіду. Через це навіть найважливіші боси виглядали не надто респектабельно. Тому зажим був просто необхідний. Він став модний в 20-і роки ХХ століття, замінивши не надто надійну краваткову булавку.

Крім того, ще в глибоку давнину існували прообрази цього аксесуара. Наприклад, у свій час в стародавньому Китаї були популярні затискачі для фіксації шийних хусток і пишних складок одягу. Їх носили імператори і представники вищих станів. Тоді подібні аксесуари виготовлялися з дорогоцінних металів з використанням складної гравіювання і дорогих каменів. А в ХIХ столітті подобу затискачів використовували для закріплення краватки-стрічки, але тоді вони були значно скромніше по дизайну.