Так і не дочекався допомоги: український фермер у відчаї наклав на себе руки

0
820
На Одещині, в селі Шевченкове Кілійського району, наклав на себе руки з відчаю, не дочекавшись держкомпенсації неврожаю через засуху. Чоловікові було 66 років.

Про це повідомив міський голова Кілії Павло Бойченко, передає “Діло”.

Так цьому повідомленні мовиться, що Василь Сердюченко взяв в оренду 150 гектарів землі у своїх односельчан. Лише за оренду паїв  він повинен був виплатити 900 тисяч гривень. Проте через посуху і черговий неврожай, його господарство  втратило 100 відстотків посіву й доведений до відчаю чоловік наклав на себе руки, залишивши посмертну записку.

За словами Бойченка, близько місяця тому Кілійська міська рада зверталась  до центральних органів влади і попросила надати допомогу фермерам, що потрапили в біду, а не великим сільськогосподарським компаніям, проте компенсації чоловік не дочекався.

“У держбюджеті аграрний фонд закладено в розмірі 4 млрд грн… Другий рік – неврожай, а в цьому році небувала посуха…”,–акцентував Бойченко.

Глава громади підкреслив, що на підвищення зарплатні, премії та інших виплат нардепам та держчиновникам високого рангу, завжди є кошти, проте їх бракує в малому бізнесі .

За словами чиновника, 12 травня відбудеться сесія Кілійської міськради, де депутати мають намір повторно звернутися до керівництва країни.