Синютка надав земельну ділянку площею 13 га в елітній зоні громадській організації створеній 3 місяці назад

0
1298

3 травня 2019 Львівська обласна державна адміністрація погодила виділення понад 20 га земельних ділянок у межах Львівської області для приватних підприємців та однієї громадської організації.

Дані земельні ділянки надані у довгострокове тимчасове платне користування  терміном на 15 років для рекреаційних, спортивних та культурно-освітніх цілей.

Про це йдеться у розпорядженні голови ЛОДА Олега Синютки.

Цікаво, що найбільшу земельну ділянку, площею більше 13 га в елітній зоні біля Львова отримала новостворена громадська організації “Екологічна спільнота Живиця”.

Виділили громадській організації “Екологічна спільнота “Живиця” лісову ділянку площею 13,9637 га, розташовану в кварталі 78 виділи 1 (1,0 га), 2 (2,0 га), 3 (4,8 га), 9 (5,2 га), 10 (0,5 га), 11 (0,1 га), 12 (0,3 га), 14 (0,0637 га) Брюховицького лісництва ДП “Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр” для рекреаційних, спортивних та культурно-освітніх цілей.

За даними ЄДР ГО “Живиця” зареєстрована трохи менше ніж 3 місяці тому у селі Зимна Вода Пустомитівського району.

Керівником і співласником якої є Челепіс Олег, який також є керівником і співзасновником ТзОВ “Мова-4”, яке понад 13 років займається діяльністю ресторанів та надання послуг мобільного харчування у Львові.  Його дружина Челепіс Мар’яна працює головним спеціалістом відділу землеустрою Управління земельних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради.

Серед засновників громадської організації такоє є Гончарук-Бессарабова Оксана Станіславівна та Денисенко Максим Андрійович.