Синоптики розповіли, коли в Україну прийде холод

0
656

Погода в Україні до кінця місяця поступово показуватиме свій осінній характер. І хоча температура повітря досить висока, а дощі поки не передбачаються, каже синоптик Наталка Діденко.

Експерт також розповіла, коли в Україні суттєво похолодає.

Так, у вівторок, 27 серпня, в Україні все ще збережеться спекотна й суха погода. Температура повітря протягом дня становитиме близько +26… +32 градусів. На північному сході свіжіше – від +23 до +27.

 

У Львові 27 серпня очікується +16-29 градусів без опадів.

Про наближення осені нагадують і досить холодні ночі і ранки. Найближчої ночі буде +13… +17. На Півдні все ще тепло для вечірніх і ранішніх прогулянок – від +15 до +21 градуса, а на Сході без куртки або светра вже не вийде подихати повітрям (+10… +14).

У Києві вівторок, 27 серпня, буде сухим та майже спекотним, вдень близько +27 градусів.

Щодо опадів, за прогнозом синоптика, найближчим часом їх очікувати не варто.

“Сухе повітря, пересушене довкілля та курява з пилюкою домінуватимуть в Україні найближчими часом”, – пише Наталка Діденко.

За прогнозом синоптика, знижуватися температура повітря почне у четвер, 29 серпня, проте дощів так і не видно.

Синоптики Українського гідрометцентру також прогнозують суху і доволі спекотну погоду в Україні у вівторок і в середу, 27 і 28 серпня.

А вже від четверга, 29 серпня, температура дещо знизиться. За прогнозом Укргідрометцентру, на Заході країни 29 і 30 серпня очікуються грозові дощі (Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька області). А на решті територій хмаритиме.

Температура по всій країні знизиться на кілька градусів. Особливо це відчують мешканці Півночі і Сходу, де в четвер вдень буде від +20 до +24 градусів.

На Північ і Схід прийдуть холодні і майже осінні ночі – від +7 до +11 за Цельсієм.
Схожа синоптична ситуація збережеться і в п’ятницю, 30 серпня.

У Києві, четвер і п’ятниця будуть доволі прохолодними (+22… +24, вночі +11… +13), опади не передбачаються.