Синоптики попереджають про погіршення погоди на Львівщині

0
60

У середу, 24 жовтня, на Львівщині погіршиться погода. Рятувальники звертають до мешканців населення із застереженням бути уважними і обережними.

Про це пише ДСНС у Львівській області з посиланням на Львівський регіональний центр з гідрометеорології України.

Так, на території Львівської області 25 жовтня вночі та вранці прогнозують значний дощ, вдень місцями можливі пориви південно-західного вітру 15 –20 м/с.

«Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до населення із застереженням бути уважними і обережними під час погіршення погодних умов», – йдеться у повідомленні.

У ДСНС нагадали правила безпеки під час негоди:

  • Під час грози, якщо ви перебуваєте вдома, зачиніть всі вікна та двері, у приміщенні не повинно бути протягу, подалі тримайтеся від електроприладів.
  • Якщо негода застала вас на вулиці, намагайтесь не ходити попід карнизами будинків, а також тримайтеся подалі від розлогих дерев, рекламних щитів та ліній електропередач.
  • Уникайте металевих парканів, стін, біля яких ростуть дерева, вуличних ліхтарів, металевих веж, опор електропередач.
  • Не ховайтесь від зливи під деревом: воно притягує блискавки. Крім того, є небезпека падіння важких гілок, які можуть зламатись від поривів вітру.
  • Якщо гроза застала вас в автомобілі, не потрібно його покидати, необхідно закрити вікна і опустити автомобільну антену. Автомобіль ні в якому разі не можна паркувати під деревами або високими конструкціями.