“Син ще годину жив з ножем у горлі”: шокуючі деталі вбивства 23-річного хлопця на Львівщині (ВІДЕО)

0
2051
скрін з сюжету ТСН

У Львівській області в місті Стебник 23-річного хлопця зарізали в гостях. Разом зі співмешканкою він прийшов до знайомої.

Під час застілля вона зарізала його кухонним ножем, йдеться в сюжеті ТСН.

Ще опівночі сусіди чули спів, а близько другої ночі їх розбудила поліція. У скоєному власниця квартири Олена зізналася поліції сама, але на суді відмовилася
розповідати про нічний інцидент.

Один із сусідів Василь Резник розповів, що жінка “сиділа, сміялася, сама не усвідомлювала, що вона зробила, але кров зі стін і з землі змивала – значить,
усвідомлювала”.

За попередніми даними, після вбивства жінки продовжили пити, тільки потім викликали швидку. Лікарі зафіксували смерть чоловіка. “Вона йому загнала від тут ось ніж, що пішло аж в легені … і з тим ножем він ще по дому ходив, вони не викликали швидку”, – заявила тітка убитого Оксана Бабче.

А мати вбитого Романа розповіла, що їй передали в поліції – її син годину жив з ножем, а потім вже його витягли з тіла загиблого. Сусіди затриманої жінки кажуть, що і агресивно себе не вела і була привітна, хіба що зловживала спиртним. Чому накинулася з ножем на співмешканця приятельки у рідних загиблого своя версія. Припускають, що приревнувала, адже він любив іншу жінку, вдвічі старшу за нього.

“Особливо тяжкий злочин. Вона (зловмисниця – ред.) Може сховатися, зникнути з поля зору … Ми прийшли до висновку, що єдиний запобіжний захід який можна застосувати це утримання під вартою”, – сказав прокурор Дрогобицької місцевої прокуратури Любомир Кріщак. Жінку взяли під арешт на два місяці. Якщо її провину доведуть, 15 років вона може провести у в’язниці.