Сильна молитва до Святого Антонія, яка допомагає у складних життєвих обставинах

1
17961

Серед всіх святих Антоній Падевський найбільш популярний, бо має найбільше число почитателів, але, як це не парадоксально, про нього найменше знають.

Його оточує безліч легенд: зроблені ним за життя чудеса незліченні, проте його почитателі насилу могли б розповісти хоча що-небудь.Церква назвала його «євангельським доктором», але чи хтось знає сьогодні його «Недільні проповіді», що принесли йому це звання?

Його називали «Батьком науки, Світлом Італії, Вчителем життя, Сонцем Падуї», але лише небагато могли б пояснити причини настільки гучних титулів. Навіть найелементарніші біографічні дані вислизнули з пам’яті багатьох.

Те ж відбувається і з молитвами, пов’язаними з його ім’ям, які були колись дуже відомими. Наприклад, обряд «Si quaeris» – «Якщо ти загубив» (молитва, що допомагає знаходити загублені предмети, яку наші бабусі знали напам’ять); сьогодні ж майже ніхто не може сказати, звідки походить цей обряд.

Обряд «Хліб для бідняків» широко практикується в багатьох парохіях, де біля статуї або зображення святого ведеться збір пожертвувань для найбільш потребуючих, проте зворушливий епізод, що поклав початок цьому благочестивому обряду, більшості з нас невідомий.

Молитва «Послання святого Антонія» відноситься до тринадцятого століття, але хто зможе пояснити, в чому її суть? Проте, благання до Христа, що допомагає при вигнанні демонів, про яке святий розповів одній віруючій, за наказом папи францишканця було збережене в підніжжі обеліска на площі Святого Петра.

Та все ж Антоній для багатьох людей залишається просто СВЯТИМ, як його називають в Падуї, говорячи про нього самого і про його прекрасний собор.

Єдине, в чому всі його почитателі одностайні і в чому абсолютно впевнені, це в тому, що святий Антоній є святим, який творить чуда. Чудотворець вищої міри досконалості.

Ось одна з молитов, яка за словами вірюючих дуже часто допомагає у складних моментах життя:

Молитва до Св. Антонія Падевського про внутрішню поміч

“Дорогий Св. Антонію, вітаю Тебе з радістю і віддаю Тобі честь і славу від грішника (ім’я), того, хто знає, як сильно він потребує Божої ласки і Твоєї допомоги.
Усі знають Тебе як могутнього чудотворця. Усі Тебе називають Святим див. Ти помножив Свої милості не лише протягом Твого життя, але і впродовж сімсот років після смерті.
Чув, що Ти дуже добре ставився до всіх, а я часто похмурий і дратівливий, підлий і невдоволений усім. Так, я оздоблюю тих, хто навколо мене, навіть тих, які мене найбільше люблять.
Прошу, допоможи мені стати кращим(ою), щоб змінити свою поведінку, щоб вітати усіх усмішкою і веселим словом. Якщо все ж плакатиму, нехай мої сльози будуть внутрішніми.
Вірю, що Ти допоможеш мені тепер в Ім’я Господа нашого Ісуса Христа. 
Амінь
Молися за нас, Св. Антонію, щоб ми стали гідними обітниць Христових.”