Святкують день “победи”: кримський гурт ANNA MARIA оскандалився у Нацвідборі Євробачення (ВІДЕО)

0
1701

Гурт ANNA MARIA, що претендує представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2019”, під час ефіру з Романом Скрипіним на телеканалі ATR осоромився через запитання про окупований Крим та ставлення до Росії.

Солістки гурту Анна і Марія Опанасюк  є заслуженими артистками Автономної республіки Крим. Водночас, Скрипін вказав на те, що артистки виступали у скандальних проектах телеканалу “Інтер” “Победа. Одна на всех” і “Главная елка страны”.

Журналіст запитав у дівчат, чи свідомо вони йшли виступати на телеканал, який пропагує “рускій мір” та провадить політику країни-агресора, на що дівчата відповіли: “Ми дуже поважаємо це свято – День перемоги. Для нас – це святе, це свято. Воно є, було і залишиться таким непорушним. Ми дуже любимо пісні про перемогу”. Одна з їхніх улюблених пісень “22 июня ровно в 4 часа”.

“Тобто ви поширювали ідеологію, на якій базується “побєдобєсіє” Москви, про те, що Друга світова почалась 22 липня”, – запитав Скрипін.

“Ну, це з вашої точки зору”, – ухилилися від відповіді співачки.

Скрипін також запитав у кримського гурту ANNA MARIA, чи відбулася окупація Криму та чи є війна Росії проти України.

“На це питання ми просто не будемо відповідати, оскільки ми не є політиками, ми не є членами секретаріату президента, щоб відповідати вам на такі складні політичні питання”, – сказали дівчата.

Як відомо, батьки співачок є впливовими людьми в окупованому Криму. Зокрема, мама Анни і Марії Лариса Опанасюк є віце-прем’єром в окупаційному “уряді” півострова.