Священик зі Львова розповів, як правильно відсвяткувати Великдень у 2020 році

0
1279

У цьому році Великдень стане випробуванням віри для багатьох українських сімей. Священнослужитель Архикатедрального собору Святого Юра Павло Дроздяк переконаний, що святкування вдома не означатиме зневіри.

Про це пише “Духовна велич Львова”, передає “Цинічний Львів”.

За його словами, українцям зараз потрібно усвідомити свою відповідальність перед іншими людьми та не робити тих дій, які можуть зашкодити.

“Перегляду онлайн-трансляції літургії буде достатньо для того, щоб об’єднатись у молитві разом із церквою”, — зазначив Павло Дроздяк.

За словами священнослужителя, цьогоріч віряни матимуть можливість попрактикувати релігійні традиції та молитву поза церквою.

“Для цього варто одягнути вишиванку та щиро помолитись вдома. Оскільки за нинішніх умов люди з різними економічними та фізичними можливостями однаково рівні перед вірусом, великодній гімн “Христос воскрес із мертвих” звучатиме особливо символічно”, — зазначив Павло Дроздяк.

Він також вважає, що найкращим святкуванням Великодня буде обмін дарами, а освятити паску та великодній кошик, прочитавши молитву, повинен голова сім’ї. Павло Дроздяк звернув увагу й на те, що дотримуватись правил карантину варто у всіх сферах життя: не відпочивати з сім’єю та друзями на природі, а для спілкування використовувати соцмережі та телефонні дзвінки.

Раніше повідомлялося, що українська влада побоюється, що пік захворюваності на коронавірус припаде на Великдень. Саме такий сценарій, за статистикою, є найвірогіднішим, вважають інфекціоністи.