Свіжа статистика коронавірусу на Львівщині: збільшила кількість інфікованих і померлих

0
1449

Станом на ранок 23 травня у Львові лабораторно підтверджено 1285 випадків інфікування коронавірусом.

Про це передає “Твоє місто” з посиланням на повідомлення заступниці міського голови Галина Слічна, інформує “Цинічний Львів”.

За минулу добу лабораторії міста зробили 473 тести на Covid-19, 45 із них виявились позитивними. Серед хворих – 27 львів’ян. Ще дві людини померли. Інформація про них з’ясовується.

Додамо, зараз у львівській обласній інфекційній лікарні перебувають 158 пацієнтів, з них в реанімації – семеро, на апаратні ШВЛ – троє.

На Львівщині – ще дві смерті інфікованих коронавірусом 

Обоє пацієнтів померли вчора, 22 травня, у 8-ій міській клінічній лікарні. 

Обидва пацієнти були важкими, мали важкі супутні захворювання. ПЛР-методом було підтверджено коронавірус. 

Однин з померлих – львів’янин, 1946 року народження. Вчора у пацієнта розвинувся спонтанний двобічний пневмоторакс, що характерно для коронавірусу. Підтверджений позитивний ПЛР-результат у пацієнта з 18 травня. Мав важкі супутні захворювання – двобічна пневмонія, ішемічна хвороба серця тощо. 

Другий пацієнт, що помер, мав 72 роки, також львів’янин. Поступив 8 травня, помер 22 травня з підтвердженим діагнозом коронавірусу. У пацієнта була двобічна пневмонія, ішемічна хвороба серця, кардіосклероз, гіпертонічна хвороба, інфаркт міокарду, ознаки перенесеного інсульту, атеросклероз судин кінцівок, хронічна ішемія лівої стопи.