“Сурогатне материнство – це подвійний злочин”: Блаженніший Святослав відреагував на “постачання” українських дітей за кордон

0
301

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав дав інтерв’ю Vatican News, у якому засудив практику сурогатного материнства. Він назвав її “подвійним злочином”.

Про це повідомляє “Цинічни Львів”, посилаючись на “Духовну велич Львова”.

Блаженніший підтверджує необхідність міжнародної підтримки, щоб покласти край цьому “ганебному явищу, яке дискредитує нашу країну в очах Європи”.

Глава УГКЦ також звернувся до міжнародних інституцій Католицької Церкви допомогти “припинити попит європейців на таку послугу українських жінок”.

“Ми стикаємося з подвійним злочином. Явище сурогатного материнства — це насамперед злочин проти гідності жінок, які з різних причин, особливо економічних, змушені продавати, при чому цілком дешево, своє тіло та материнство шляхом работорговчих договорів з центрами “репродуктивного здоров’я”.

Підписавши такий контракт, жінка стає об’єктом міжнародної експлуатації, і це перший злочин. Другий вимір цього злочину — дитина, яка стає товаром у торгівлі людьми. На даний час у BioTexCom знаходяться майже п’ятдесят покинутих дітей, яких розцінюють зовсім не як людей, а як товар”, – заявив Блаженніший Святослав.

Нагадаємо, як писав раніше “Цинічний Львів”, в Україні в одному з готелів перебувають майже пів сотні малюків, народжених сурогатними матерями. Дітей через карантин не можуть забрати їхні біологічні батьки з різних країн світу.