Суддя вигнала зі зали засідань львів’янку через вервечку

0
269

Суддя Львівського окружного адмінсуду Олена Хома вилучила із зали засідань вільну слухачку Анну Микитин, яка використовувала вервицю під час розгляду справи.

Інцидент трапився 26 лютого під час розгляду позову до Андрія Садового, пише “Цинічний Львів”, посилаючись на  Zaxid.net.

Після того, як судді встановили, хто зі сторін прибув на засідання, головуюча на засіданні суддя Олена Хома звернулася до однієї з вільних слухачок із вимогою залишити залу судових засідань.

«Пані Микитин, суд просить вас залишити залу засідань з огляду на те, що ваша поведінка не відповідає поведінці присутнього в залі засідання. Використання релігійних атрибутів заборонене в залі судових засідань», – заявила Олена Хома.

Після цих слів до Анни Микитин підійшов працівник суду і почав виводити її в коридор. Жінка не чинила опору, однак обурювалася і назвала таке рішення принизливим.

«Може, із шиї зняти хрестик. На якій підставі? Це приниження і дискримінація. Вервички вона боїться. Я взяла вервичку на руку, і це її образило», – заявила Анна Микитин.