Стало відомо, що Оболонський районний суд Києва виправдав чотирьох туристів з Балі, які втекли з обсервації. До слова, вони стверджують, що перебували на самоізоляції 14 днів після повернення.
Про це на своїй Facebook-сторінці повідомляє юридична компанія “Міллер”, яка захищала їхні інтереси в суді, передає “Цинічний Львів”.
За їх словами, протокол на туристів склали за день до того, як було прийнято постанову про обов’язкове обсервації.
“Суд закрив адміністративні провадження відносно туристів у зв’язку з тим, що в їхніх діях відсутні склад адміністративного правопорушення передбаченого ст. 44-3 КУпАП”, – написали вони.

