Суд продовжив утримання під вартою бразильського найманця, який воював за “ДНР”

0
1659

Павлоградський міський районний суд Дніпропетровської області продовжив на два місяці запобіжний захід у вигляді арешту громадянину Бразилії Рафаелю Лусваргі, обвинуваченому в Україні в участі в незаконних збройних формуваннях і терористичній організації. Відповідне рішення суд ухвалив у четвер,18 жовтня.

Як зазначається, на засідання не з’явився адвокат підозрюваного Валентин Рибін, через що йому було призначено державного захисника для здійснення однієї процесуальної процедури.

«Прокурор знову клопотав про продовження тримання під вартою Лусваргі без права внесення застави. Лусваргі не заперечував, що йому треба залишитися під вартою. Прокуратура також наполягала на тому, що якщо Лусваргі зараз звільнять хоча б під домашній арешт, то він може скоїти нове правопорушення або втекти за кордон, тому що є громадянином іноземної держави. Лусваргі каже, що не збирався вчиняти жодних правопорушень. Суд, мотивуючи тим, що Лусваргі звинувачують у тяжкому злочині, знову продовжив йому запобіжний захід – це на 60 діб тримання під вартою», – йдеться у повідомленні.