Суд над активістом у Львові перетворився на фарс

0
670

Учора, 26 лютого о 15:30 годині в Галицькому районному суді у Львові відбувся запланований розгляд справи проти активіста Національного Корпусу Макара, якому інкримінують сфабриковану справу щодо подій 30 травня 2017 року, коли він, мовляв, побив одинадцятьох поліцейських.

За словами Віталія Настосяка – керівника  інформаційного дивізіону Львівського обласного осередку Національного Корпусу, засідання суду перетворилося на черговий фарс.

Активіст зазначає, що засідання розпочалося аж о 18:00 годині, з великою затримкою, втім не зважаючи на це, представники “потерпілої сторони” просто проігнорували судове засідання.

“Чиновники львівської облради на чолі з Олександром Ганущиним вже вдруге побоялися прийти й подивитися в очі націоналістам. Через їхню відсутність робота суду була припинена, а засідання перенесене на 25 березня.Не виключено, що “потерпілі” ініціатори переслідування націоналіста свідомо затягують час для продовження цієї ганебної справи. Або ж пан Ганущин просто соромиться прийти до суди та взяти на себе відповідальність за висмоктану з пальця кримінальну справу” – вважає Віталій Настосяк.