Суд Англії арештував дорогі маєтки Фірташа, куплені на кредит у 38 мільйонів доларів

0
1098

Високий суд Англії та Уельсу за позовом російського ВТБ-банку арештував два маєтки, що належать українському олігарху Дмитрові  Фірташу.

Суд також  наклав арешт на кіностудії Via Film, що належать Фірташу та зобов’язав олігарха розкрити перелік своїх активів, на які суд зможе накласти арешт у майбутньому, Маєтки, які арештував суд, розташовані в центрі Лондона. Один з них має площу 1,5 тисяч квадратних метрів та розташовується біля “Гайд-парку” (один із королівських парків Лондона в самому центрі міста, – 24 канал). Другий — має площу 2,6 тисячі квадратних метрів та є частиною колишньої станції лондонського метрополітену. Рішення про арешт суд наклав через позов російського ВТБ-банку, який видав кредит Фірташу у розмірі 2,5 мільярда рублів (38 мільйонів доларів).

Нагадаємо, що Дмитро Фірташ є однією з найбагатших людей України. Зокрема, йому належать майже всі українські облгази, підприємства металургійного комплексу та інші великі компанії. Наразі Фірташ перебуває в Австрії, де тривають судові процеси щодо його екстрадиції до США.