“Стильна, сильна та яскрава серцем та душею”: екслюзивне інтерв’ю зі співачкою Мятою

0
511

  Співачка Мята – це яскравий, стильний образ в українському шоу – бізнесі. Її голос зачаровує, пісні надихають, а творчість доводить, що українська музика якісна, модна і цікава.

  Ексклюзивно для “Цинічного Львова” співачка поділилася тим, як провела  карантин, розповіла про майбутні плани, захоплення та секрети краси!

  Привіт! Україна нарешті потрохи виходить з карантину.  Розкажіть, як ви пережили цей карантин?

  • Для мене карантин був досить позитивним, я нарешті почала більше відпочивати, звернула більше уваги  на своє здоров‘я, взялася за домашні справи, на які раніше не вистачало часу. Також почала  більше  слідкувати за соцмережам і створила кулінарний блог «М’ятна п’ятниця».

Знаємо, що у вас є двоє синочків, як проходило дистанційне навчання? Як ви думаєте, чи можливе дистанційне навчання в Україні на постійній основі?

  • Дистанційне навчання, на мою думку, можливе, але є багато, як негативних моментів,  так і позитивних. Дітям поки важко сприймати таким чином інформацію, вони не дуже розуміють, чому вони так повинні навчатися, хотіли навіть в школу. Дистанційне навчання потрібно удосконалювати, і продумати багато моментів, над якими варто задуматися батькам під час карантину: з ким лишити дитину, чи засвоїть дитина так матеріал, як це вона робила під час навчання в класі….. і потрібно зважати на вік дитини та готовність  її до цього процесу.

А як Ви вчилися в школі? Який  був  Ваш улюблений предмет ?

  • Я вчилася сумлінно, але ніколи не була відмінницею, багато чого не встигала, бо вчилася у школі- інтернаті, пріоритетом там завжди була музика. Нас часто  забирали з уроків математики, хімії , аби ще більше приділити уваги музичному предмету. А улюбленим предметами були співи та фізкультура.

   Також під час карантину Ви запустили своє кулінарне шоу «М’ятна п’ятниця». Звідки з’явилася така ідея?

  • Я завжди готувала і дуже люблю цю справу. У мене мама професійний кухар і, мабуть, я це перейняла від неї. Тож вирішила показати прихильникам, що я готую для своєї родини. Страви з простих продуктів, які швидко готуються і не потребують багато часу.

Зізнаємося, у Вас чудова фігура! Поділіться з нами своїми секретами та правилами харчування…

  • Дякую, дуже приємно це чути. Але я працюю над фігурою все своє свідоме життя. Моя фігура просто так мені не дається: тільки правильне харчування, фізичні вправи та масажі, допомагають мені підтримувати себе у формі. Щось з’їм не те, і все, на наступний день стаю на ваги і бачу негативний результат. Тому постійний контроль їжі.

Наші читачі помітили, що Ви завжди дуже стильно виглядаєте! Яких правил дотримується під час вибору одягу? Чи є улюблені бренди/дизайнери?

  • У мене є стиліст, яка слідкує за тим, що я одягаю. Концерти, світські виходи, завжди проходять під чітким контролем мого стиліста Марини. Одяг в мене завжди від українських дизайнерів, у житті також намагаюся не відставати і купую одяг українських дизайнерів.

   Чи є у вас плани після остаточного закінчення карантину?

  • Зараз я мрію про те,  аби дозволили проводити концерти  тому, що артист без концертів –  як скрипаль без скрипки. Плани дуже великі, зараз виходить крутезний кліп і пісня, яку для мене написав Артем Півоваров “Freedom”. Пісня про свободу, якої нам так не вистачає  останнім часом. Також буду надалі розвивати «М‘ятну п’ятницю» з’явилося дуже багато прихильників, які готують вже разом зі мною.

   І наостанок, охарактеризуйте себе у трьох словах.

  • Стильна, сильна та красива серцем та душею. Завжди з вами Мята.