Степанов пояснив коли не треба робити повторний тест на коронавірус і можна йти на роботу

0
1208

Очільник МОЗ Максим Степанов повідомив, що протягом минулих місяців змінилися стандарти надання медичної допомоги при коронавірусі. Тепер якщо після 10 днів хвороби людина 3 дні поспіль не має жодного клінічного симптому коронавірусної хвороби – особу можна вважати здоровою.

Про це повідомляє 24 канал, передає “Цинічний Львів”.

Водночас людина, яка не має симптомів коронавірусу протягом відповідного терміну, може виходити на роботу.

“Саме по такому стандарту я одужав та вийшов на роботу. Повторне тестування – не робив”,– сказав очільник МОЗ.

Міністр охорони здоров’я зазначив, що одужавших рахують виходячи з повідомлень лікарів сімейної медицини або власне лікарень, які повідомляють про відповідні цифри.

 

Водночас Максим Степанов зауважив, що кількість людей, які одужали від COVID-19 вказує на те, що в Україні у порівнянні з минулим четвергом (26 листопада –, 24 канал) можна побачити зменшення майже на тисячу захворювань. За його словами, це ефект від введених карантинних обмежень, зокрема й карантину вихідного дня.

 

“Так, ми не отримали максимального ефекту, на який розраховували, так ми розраховували на кращі цифри. Але ми побачили ефективність запровадження таких карантинних обмежень. На це вказують безпосередньо цифри”, – сказав міністр охорони здоров’я.

Нагадаємо, лікар Комаровський дав важлививі поради для хворих на коронавірус.