Ставки на снукер

0
1267

Снукер є однією з найпопулярніших ігор в усьому світі. Це вид більярду, в який може грати кілька людей. Гра з’явилася ще в 19 столітті. Точно, хто створив цей різновид більярду, не відомо. Передбачається, що творець – виходець з Великобританії, який керував колоніальної армією в Індії. Саме тому гра поширена там. Ще вона стала популярна в Австралії, Великобританії. У 1970 р в снукер грали справжні професіонали з багатьох країн світу. Правила цієї гри були офіційно оформлені ще в 1919 р Самим престижним заходом прийнято вважати чемпіонат світу, на який з’їжджаються найвідоміші спортсмени.

Як грати в снукер?

Основна мета гри в снукер полягає в попаданні куль в лузу. Необхідно якомога більше набрати очок, щоб перемогти в партії. Кулі укладаються в піраміду і розбиваються ударом кия. Гравці починають вибирати позиції і по черзі підходити до столу. Партії залежать від набраних очок. Максимальна кількість очок за серію становить 147 (без використання вільного кулі) і 155 (вільна куля). Для цього доведеться забивати всі кулі в певній послідовності. Є кілька видів цієї гри. Найпопулярнішим є англійська снукер. Змагання проводяться на спеціальних англійських столах розміром 6 на 12 футів.

Професійні гравці

Гра в снукер теж є відомі особистості. Одним з них є Джо Девіс. Це найвідоміший гравець, який 15 разів ставав першим на чемпіонатах світу. З 1927 по 1946 р йому не було рівних. Саме він був удостоєний ордена, який видавали в Британській імперії тільки обраним людям.

Відомі заходи в снукер

Крім знаменитих гравців, в снукер є турніри, які заслуговують на особливу увагу. Сюди слід віднести:
• «Мастерс»,
• турнір для чемпіонів,
• чемпіонат Великобританії.

На них збираються шанувальники і люди, які непогано розбираються в цій грі. Турніри проходять жваво. На них букмекери пропонують свої коефіцієнти.

Як робити ставки на снукер?

Кожен повинен заздалегідь вибирати для себе стратегію. Не варто відразу віддавати перевагу сильному гравцеві, в кого впевнені. Це може привести до непоправного результату. Найчастіше багато сильних гравців програють. Ставки на снукер необхідно робити тільки після повного аналізу кілька ігор. Для цього рекомендується звернутися до огляду, до аналітики багатьох експертів. Найкраще зробити порівняльний аналіз, подивитися на очні зустрічі. Потрібно повністю розбиратися у всіх нюансах, тому новачкам рекомендується вибрати собі інший вид спорту, в якому вони розбираються добре. Необхідно познайомитися з усіма умовами, з правилами.

Основні види ставок. стратегії

Існує кілька видів ставок на снукер:

• можна вгадати, хто стане переможцем поєдинку; ставка на результат матчу є найпоширенішою і популярною;
• можна вгадати рахунок; саме цей вид ставок може принести велику прибутковість, так як коефіцієнт зазвичай тут найвищий;
• можна укласти парі на спортсмена, який виграє турнір; це найтриваліше подія, доведеться чекати, коли закінчиться чемпіонат;
• можна вгадати точний рахунок у фреймі; хоча це є складним завданням, але шанси завжди є у кожного Беттери; тут потрібно розбиратися добре в грі, потрібно знати детально суперників, необхідно враховувати різні фактори, які можуть вплинути на результат поєдинку;
• можна укласти парі на того, хто виграє окремий фрейм;
• можна робити спеціальні ставки: на тотал сенчурі, брейків, очок.

Стратегії

Багато Беттери використовують свою стратегію на конкретну гру. Це допомагає їм отримувати гарний прибуток, постійно вгадувати рахунок окремого поєдинку.

1. Необхідно враховувати, що коли проводяться великі турніри, то відпочинок між поєдинками може становити 1-2 днів, а значить, і результат може бути передбачуваний, якщо спортсмен не відпочив перед змаганням.

2. Потрібно аналізувати матч заздалегідь, не звертаючи увагу на досягнення гравця.

3. Багато молоді спортсмени обіграють гравців. Цей фактор варто враховувати. При детальному аналізі можна зробити ставку на недосвідченого. Коефіцієнт в букмекерських конторах на новачка високий.

4. До великих турнірів спортсмени готуються серйозно. Не варто їх порівнювати зі звичайним турніром.

5. До багатьох молодим гравцям імениті суперники ставляться лояльно. У таких поєдинках недосвідчені гравці зазвичай виграють пару фреймів.

6. Якщо зустрічаються 2 принципових суперника, то ставку варто робити на тотал.