Стали відомі імена українського журі, які поставили Польщі і Литві 0 балів (ФОТО)

0
4503

Вночі в італійському Турині завершилося “Євробачення-2022”. Український гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania підкорив європейську публіку та посів заслужене перше місце. Але замість того, щоб радіти від музичної перемоги, українці вибухнули негативними коментарями на адресу журі, яке примудрилося поставити Польщі нулі.

Про це пише ТСН.

Від України у його складі були:

Вадим Лисица — голова журі, український продюсер, звукорежисер,

Скорее всего, никто никуда не поедет, – продюсер Вадим Лисица о скандальном Нацотборе-2022 - novosti-shou-biznesa - ShowbizАндрій Капраль — співак, соліст вокальної формації “Піккардійська терція”, аранжувальник, автор пісень, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка в галузі музичного мистецтва, заслужений артист України,

Андрій Капраль

Ірина Федишин — українська попвиконавиця,Ірина Федишин Андрій Яцків — мультиінструменталіст, диригент, художній керівник Академічного інструментального ансамблю “Високий Замок” Львівської національної філармонії, отримав відзнаку “Gremmy” як продюсер за найкращий саундтрек 2019 року до серіалу “Чорнобиль”,

MusicVlog#6 Андрій Яцків про концерт 11.05.2018 "Налагодь струни власної душі" - Львівська національна філармоніяЛук’ян Галкін — український кінознавець та кінокритик, викладач Національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, виконавчий продюсер телеканалу UA:КУЛЬТУРА, головний редактор та співзасновник інтернет-медіа “Moviegram”.

Виконавчим продюсером UA: КУЛЬТУРА став Лук'ян Галкін

І ось ці поважні люди не дали жодного балу Польщі, яка підтримує Україну у війні з Росією, прийняла найбільше біженців та віддала нам на “Євробаченні” у Турині максимальні бали – як від журі, так і від глядачів. Таке рішення неабияк обурило українських глядачів, які водночас, на відміну від журі, також оцінили польського виконавця максимальним балом – 12.

До слова українське журі також поставило “0” Литві та Румунії, які також підтримують Україну. Натомість 12 балів віддали Великій Британії, 10 – Португалії, 8 – Нідерландам, 7 – Греції, 6 – Швейцарії.

Троє зі складу журі львів’яни: співачка – Ірина Федишин, Андрій Капраль — співак, соліст вокальної формації “Піккардійська терція”  та Андрій Яцків — мультиінструменталіст, диригент, художній керівник Академічного інструментального ансамблю “Високий Замок” Львівської національної філармонії.

Важливо! Українські глядачі віддали полякам – 12 балів, литовцям – 10, Ісландії – 8, Молдові – 6, Естонії – 5.