Стало відомо якою буде погода у перший день квітня у Львові

0
171

Завтра, 1 квітня 2021 року у Львові очікується відносно тепла погода з невеликою кількістю опадів. Температура повітря досягатиме +18°C, хоча на початку доби температура повітря опуститься до +8°C.

На основі даних сайту pogoda.meta.ua можна зробити висновок, що погода у Львові 1 квітня нарешті буде справді весняною, хоча в наступні дні квітні температура вночі опускатиметься навіть до 0° за Цельсієм.

Протягом доби у Львові очікується, що пориви вітру становитимуть тільки від 2 до 5 м/. Напрями вітру будуть Західного, Південого і Південнозахідного спрямування. Тобто очікується погода близька до штилю.

Вологість повітря коливатиметься від 56% до 92%. Варто зазначити,що 1 квітня в обід і ближче до вечора у Львові можливий невеликий дощ. Також протягом дня очікується хмарна погода.

Атмосферний тиск у Львові протягом доби буде коливатиметься в межах 730 мм. рт. ст. – 736 мм.рт. ст.

Щодо інших параметрів дня зазначимо наступне: Схід сонця: 06:59, Захід сонця: 19:56. Тривалість дня: 12:56.

Давайте розглянемо і декілька параметрів погоди на 1 квітня по всій території України.

Хмарність на території України

Якщо ж говорити про хмарність погоди 1 квітня по всій території України, то судячи з прогнозу погоди можна зробити висновок, що переважно хмарна погода буде у західних, північно-західних та центральних областях України. Найбільш хмарне небо спостерігатиметься у межах Сумської, Черкаської, Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей та частково у межах Тернопільської, Полтавської та Київської областей. Сонячне безхмарне небо спостерігатиметься у Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях, також переважно сонячне небо буде частково у межах Миколаївської, Дніпропетровської областей та АР Крим.

Більш детально з рівнем хмарності на території України, можна ознайомитися на карті:

Опади на території України

Якщо говорити про кількість опадів 1 квітня в межах України, то за прогнозом погоди можна зробити виводи, що очікується тільки невеликі опади в частині областей. Так, згідно прогнозу погоди найбільше опадів випаде у Волинській, Львівській та частково Рівненській областей. В цих областях може випасти від 7 мм. до 22 мм. за цей день. Незначні опади також можуть випасти в Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській, Сумській областях. В інших регіонах України дощів не очікується.

Більш детально з кількістю опадів по території України можна ознайомитися на карті:

Якщо Ви хочете бути завжди в курсі прогнозу погоду, радимо Вам слідкувати за зміною погоди на сайті pogoda.meta.ua. Саме тут Ви зможете знайти точний прогноз погоди по вашому регіону і місту.