Стало відомо, які обмеження передбачають санкції проти Медведчука та його дружини

0
671

Рішенням Ради національної безпеки й оборони передбачено по 5 заборон через санкції за фінансування тероризму проти нардепа ОПЗЖ Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Про це повідомляє Українська правда.

Деталі: Санкції щодо Марченко та Медведчука на три роки передбачають:

  • Блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном;
  • Обмеження торгівельних операцій;
  • Зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань;
  • Анулювання або зупинка ліцензій та інших дозволів, одержання яких є умовою для здійснення певного виду діяльності, зокрема, анулювання чи зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами;
  • Повна заборона заходження іноземних невійськових суден та військових кораблів до територіального моря України, її внутрішніх вод, портів.

Джерело в РНБО в коментарі “Українській правді” пояснило, що 5 росіян, проти яких Україна ввела санкції – це менеджери активів сім’ї Медведчука.

Що було раніше: Рада національної безпеки й оборони України включила політика Віктора Медведчука та його дружину Оксану Марченко в санкційний список, а причиною називають фінансування тероризму.

РНБО ухвалила рішення “вжити невідкладних заходів” для повернення у держвласність частини нафтопродуктпроводу, продаж якого пов’язували із Медведчуком.

ЗМІ повідомляють, що Санкції Марченко і цивільної дружини Козака Наталії Лавренюк ввели через те, що вони є власницями Новошахтинського нафтопереробного заводу в Ростовській області, який фінансував бойовиків “Л-ДНР”.