Стало відомо, які партії долають 5% бар’єр на місцевих виробах

0
502
Умовний 5% бар’єр на місцевих виборах 25 жовтня подолають п’ять політичних партій. Усі вони сьогодні представлені у Верховній Раді.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на Громадське.

Так, за результати опитування соціологічної групи «Рейтинг»,  15,5% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, віддасть голос «Слугу Народу», по 11,4% — за «Європейську Солідарність» та «Опозиційну платформу — За життя». «Батьківщина» набере 8,3% голосів, а «За майбутнє» — 6,2%.

Радикальну партію Олега Ляшка підтримують 4,9%. За партії «Наш край» та УДАР Віталія Кличка готові віддати свої голоси по 3,1%, ВО «Свобода» — 3,0%, партію Шарія — 2,5%, партію «Сила і честь» — 2,0%, партії «Пропозиція» та «Голос» — по 1,8%, партію «Перемога Пальчевського» — 1,7%.

Сумарний рейтинг інших партій, які беруть участь у місцевих виборах та були включені у список для дослідження, — 23,4%.

Також зазначимо, що 56% опитаних зазначили, що обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах. Вагаються (50/50) — 20% респондентів, можливо візьмуть участь — ще 8% респондентів. Про малоймовірність участі у виборах зазначили 15% українців.

Більше про опитування

Опитування проводили протягом 25-28 вересня серед повнолітнього населення України в усіх областях, крім анексованого Криму та тимчасово окупованих територій Донбасу.

Загалом опитали 5 тисяч людей методом CATI — телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 1,4%.