Стало відомо, які дороги цього року відремонтують у Бориславі

0
4474

У Бориславі погодили Програму фінансування ремонту доріг на 2019 рік.

Про це повідомляє прес-служба Бориславської міської ради.

Минулого тижня на черговому засідання виконавчого комітету Бориславської міської  ради було підтримано рішення «Про погодження Програми фінансування робіт, пов’язаних з капітальним та поточним ремонтом доріг м. Борислава на 2019 рік», відповідно до якого, після рішення сесії, буде профінансовано об’єкти капітального та поточного ремонтів доріг комунального призначення в м. Бориславі за кошти міського та обласного бюджетів.

Як доповів спеціаліст управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Богдан Романів, управлінням ще в кінці минулого року разом із депутатським корпусом розпочали складати перелік найпроблемніших ділянок доріг у місті, щоб потім використати його при укладанні програми фінансування ремонтних робіт.

Отже, до списку потрапили вулиці Володимира Великого (від перехрестя із дорогою на вул. Героїв ОУН-УПА до перехрестя із дорогою на вул. Трускавецькій, від перехрестя із дорогою на вул. Коваліва до кладовища), Дорошенка, Куліша, Івасюка, Грушевського (від будинку № 20 до будинку № 109), Гірна (від медичного коледжу до перехрестя із вул. Короленка) та Озерна.

Станом на 01.01.2019 року мережа автомобільних доріг загального користування м. Борислава становить 111,4 км, з них: мережі з твердим покриттям – 111,1 км, ґрунтовим покриттям – 0,3 км. Обсяг вулично-дорожнього покриття, що потребує проведення ремонту : капітального ремонту – 13,4 км, поточного ремонту – 15,3 км.

«На жаль, наявні обсяги фінансування з державного бюджету не забезпечують нормативних термінів проведення ремонтних робіт автомобільних доріг, – зауважив пан Богдан. – Тому фінансування Програми планується здійснювати із бюджету м. Борислава за рахунок надходжень від першої реєстрації транспортних засобів та акцизних зборів, продажу земельних ділянок комунальної власності, а також за умов співфінансування із бюджету розвитку Львівської області. Так, у бюджеті міста Борислава на 2019 рік на капітальний ремонт доріг комунальної власності передбачено кошти в обсязі 9 866 000 грн.».