Стало відомо, як відбуватиметься пробне ЗНО -2021

0
1786
фото ілюстративне

19 січня завершується реєстрація на пробне ЗНО, яке відбудеться 10 квітня.  Цього року тестування триватиме один день, а учасники зможуть обрати лише один предмет.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на Дивись.інфо

«Для учасників ЗНО ми пропонуємо наступну підготовку. З одного боку – це тренувальне онлайн тестування, яке є безкоштовним. Проте це не допоможе учасникам зрозуміти й побачити процедуру проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Саме тому ми запрошуємо учнів до участі у пробному ЗНО», – розповів  під час брифінгу заступник керівника Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Андрій Миляник.

За його словами, пробне ЗНО дозволить учням зрозуміти як відбувається реєстрація, допуск у пункт тестування, сама процедура роботи у пункті.

«Окрім цього, бонусом для учасників пробного тестування буде те, що після тестування вони зможуть отримати доступ до всіх тестових зошитів, заповнити ті завдання, які їм потрібні й отримати результати. Учні зможуть побачити свій результат на рівні всіх учасників пробного ЗНО в Україні. Це вже вдруге Український центр оцінювання якості освіти надає таку можливість. Також після тестування учасники зможуть побачити докладне пояснення фахівців Центру щодо тих завдань, які були на пробному»,- додав Андрій Миляник.

Нагадаємо, що триває реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні-2021 з 5 до 19 січня включно.