Стало відомо, в яких областях не відновлять залізничне сполучення: пояснення від Мінінфраструктури

0
558

“Укрзалізниця” спроможна з 1 червня запустити 42 пасажирські поїзди, проте рішення щодо їх відкриття ухвалюють обласні коміміх з питань техногенно-екологічної безпеки. Комісії двох областей – Чернівецької і Закарпатської вже не дозволили відновлення залізничних пасажирських перевезень.

 

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр Інфраструктури України Владислав Криклій, передає УНІАН.

“Коли і які рейси можуть відкритися, визначають обласні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вони формують відповідне рішення щодо можливості послаблення карантину та відновлення сполучення”, – наголосив він.

За словами міністра, на сьогодні є рішення обласних комісій щодо відновлення сполучення у Харківській, Донецькій, Луганській, Одеській, Полтавській та Черкаській областях.

“Обласні комісії Чернівецької та Закарпатської областей не дозволили відновлення руху. Обласні комісії Тернопільської і Хмельницької областей дозволили запустити тільки приміське сполучення. Інші регіони приймуть рішення додатково протягом 28-30 травня”, – зазначив Криклій.

Крім того, міністр повідомив, що з 1 червня продаж проїзних документів може здійснюватися одразу за 90 днів до дати відправлення, а не за 45-60, як було раніше. Додамо, що з 1 червня, “Укрзалізниця” відновлює пасажирські перевезення.