Стало відомо, скільки буде коштувати ремонт дороги Львів – Пустомити – Меденичі

0
1994

Служба автомобільних доріг у Львівській області замовить капітальний ремонт дороги на ділянці Львів – Пустомити – Меденичі, км 38+200 – км 53+992.

Відповідний тендер розміщений на порталі публічних закупівель Prozorro, передає ВЕЖА.

На ремонт автомобільної дороги планують витратити 385 мільйонів 527 тисяч гривень. Варто зазначити, що це дорога загального користування державного значення.

Згідно з технічним завданням, під час робіт проведуть зрізання кущів та чагарників, розберуть конструкції існуючого моста та старого дорожнього полотна. А також улаштують сходи, металеві огорожі та очисні споруди. Окрім цього, дорогу облаштують дорожніми з’їздами, тротуарами та автобусними зупинками. Підрядник також повинен нанести дорожню розмітку та встановити нові знаки.

Варто також зазначити, що протягом 5 робочих днів після завершення виконання робіт Підрядник зобов’язаний звільнити територію Замовника від сміття, будівельних машин та механізмів, тимчасових споруд та приміщень.

Гарантійний термін на земляне полотно та основу дорожнього одягу складає 10 років, на асфальтобетонне покриття – 8 років, на мости – 8 років, на дорожнє огородження – 5 років, та на дорожні знаки – 2 роки.

Аукціон щодо тендеру розпочнеться 10 квітня, а закінчити роботи мають до кінця цього року.