Стало відомо, що може бути ціллю російських військ на Івано-Франківщині

0
2098
Служба зовнішньої розвідки Естонії заявила, що Росія може розпочати вторгнення до України у другій половині лютого. Такі прогнози було опубліковано на сайті розвідки вчора, 15 лютого.

“За нашою оцінкою, російські збройні сили готові розпочати повномасштабну військову операцію проти України з другої половини лютого. Після досягнення військової готовності для початку операції буде потрібно лише політичне рішення”, – йдеться у повідомленні, пише liga.net.

Естонська розвідка показала карту потенційних цілей військ РФ в Україні. Нейтралізація цих цілей, як стверджують в розвідці, може завадити роботі ЗСУ та енергопостачанню в Україні. Водночас російська розвідка має аналогічні карти і щодо інших європейських країн, додають у розвідці Естонії.

Франківськ і Надвірна серед потенційних цілей військ РФ, – опубліковано карту 1

На карті серед потенційних цілей на Івано-Франківшині нафтопереробний завод ПАТ “Нафтохімік Прикарпаття” у Надвірній та аеродром в Івано-Франківську.

У спецслужбі зазначили, що розміщення російських військ біля кордонів України є найбільшим нарощуванням військової сили РФ за останні 30 років (близько 150 000 осіб). Крім трьох мотострілкових дивізій, однієї повітряно-десантної дивізії та однієї бригади морської піхоти, постійно дислокованих у регіоні, РФ перекинула в район понад 60 мотострілкових та танкових батальйонів, близько 10 ракетних дивізіонів “Іскандер” і понад 30 артилерійських та реактивних дивізіонів. Контингент підтримують військово-повітряні сили та Чорноморський флот РФ, оснащений ракетами “Калібр”.