Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів про подальші заходи зі зняття або посилення карантинних обмежень в Україні.
Про це він повідомив в ефірі телеканалу «Україна 24», передає “Цинічний Львів”.
«Зараз карантин триватиме до 22 червня, це 100%, після цього будемо дивитися, як пом’якшення з 10 і 15 червня впливатиме на ситуацію. Якщо вона буде на такому ж рівні – ми знову-таки будемо переглядати карантин, він буде адаптивний, і адаптивність його буде, можливо, не на обласному рівні, а на рівні населеного пункту», – зазначив Ляшко.
Він розповів, від чого залежатимуть подальші рішення щодо зняття карантинних обмежень.
«Все залежатиме від епідемічної ситуації не тільки в Україні, а й в країнах Європейського союзу, які першими увійшли в епідемічний процес», – заявив Ляшко.

