Стало відомо, коли запрацює в Україні громадський транспорт

0
622

До дня закінчення карантину 22 травня використання громадського транспорту буде обмежене і в цій сфері різких змін не буде.

Про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі 1+1, передає “Цинічний Львів”.

“Якщо ми говоримо про ширше коло, яке зможе використовувати громадський транспорт, то це вже після 22 травня”, – сказав він.

За словами Криклія, після 22 травня Україну очікує “нова реальність” – тотальний масковий режим, обов’язкові температурні перевірки в місцях великого скупчення, постійна дезінфекція.

Разом з тим, коли запрацює метро, в Міністерстві інфраструктури поки не говорять.

“Досить важко буде в метро на рівні вагонів контролювати, скільки людей зайшло. Щоб організувати цей процес перевірки та такого важливого необхідного контролю, то це вимагає певного часу і організації. Тому теж на 22 (травня – ред.) ще точно ніхто не готовий”, – говорить Криклій.

У київському метрополітені також не знають, коли їм дозволять працювати. Єдине, що там сказали, що до роботи в будь-якому форматі готові.

“Метрополітен досить мобільне підприємство, хоч і здається, що у нас така масивна інфраструктура. Ми чекаємо конкретного рішення для того, щоб організувати роботу згідно з тим рішенням. Ми утримуємо всю інфраструктуру метро в належному стані, щоб після прийняття рішення на наступний день вже в передбаченому алгоритмі почати роботу”, – пояснила прес-секретар Київського метрополітену Наталія Макогон.

Як повідомлялося, наступний робочий тиждень в Україні почнеться з пом’якшення карантину. Знову зможуть працювати деякі види бізнесу. Серед них адвокати, нотаріуси, перукарні і літні майданчики кафе.