Стало відомо, чи послаблять карантинні обмеження на Львівщині

0
227

Сьогодні, 29 травня, голова Львівської ОДА Максим Козицький заявив, що динаміка захворюваності на Covid-19 не сприяє послабленню чи скасуванню карантинних заходів в регіоні.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає “Цинічний Львів”.

“З урахуванням санітарно-епідеміологічної ситуації, а саме: показників інцидентності, які на сьогодні складають близько 14,5 замість 12, як встановлено постановою Кабінету міністрів, обласна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення щодо продовження режиму карантинних заходів. Зараз для нас першочерговим є збереження здоров`я і життів людей”, – написав Козицький.

Він додав, що показники захворюваності і смертності цього тижня побили усі рекорди на Львівщині. Так з початку тижня померло 12 людей, ще понад 300 отримали позитивний результат на коронавірус.

Наступне засідання заплановане на понеділок, 1 червня, з метою з’ясування ситуації щодо прийняття рішення про залишення в силі чи пом’якшення карантинних заходів

“Відтак, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалено рішення продовжити карантин на території області до 1 червня”, – резюмував очільник Львівщини.