Стало відомо, чи є насправді роман між Тіною Кароль і Дан Баланом

0
1632

Тренер “Голосу країни-10” Дан Балан, якому приписують роман із 20-річною студенткою з Харкова, уже другий рік поспіль інтригує глядачів своїми почуттями до коліжанки, судді “Голосу” Тіни Кароль.

Передає “Цинічний Львів”, посилаючись на ТСН.

За фліртом зіркових тренерів проєкту юзери спостерігають ще з дев’ятого сезону шоу, одразу коли співак посів червоне суддівське крісло. Зокрема, артист почав називати Кароль “кенгурушем”. Так, під час “сліпих прослуховувань” Дан Балан пояснив, чому так кличе зірку.

“Тіно, ти пам’ятаєш, як я тебе останнім часом називаю? Кенгуруш. Виходить, у цієї сукні два кенгуруши, один –  ліворуч, інший – праворуч. Ну маленька, ну покажи”, – звернувся Дан до Тіни.

А після того, як артистка продемонструвала вбрання, Дан мило посмикав Тіну за щічку.

На цьому Дан вирішив не зупинятися. Так, уже наступного тижня знаменитість зробив колезі милий подарунок та поклав на стіл Кароль презент у вигляді іграшкового кенгуру разом із романтичною запискою “Ти моя кенгуруш”.

Тіна Кароль_2

Кароль відреагувала на це зазначивши, що таким чином Балан намагається її “дискримінувати як суперника”.

Сама ж Тіна зізналася, що від присутності Дана поруч

Тіна Кароль зізналася, чи залицяється до неї Dan Balan поза камерами
вона починає ніяковіти.

“Ну, безумовно, він красень. Він височезний, на нього дивишся, так: “Ох”. Почуваєшся маленькою, що непогано для кожної дівчини. Чи я соромлюсь, я не знаю”, – зазначила артистка.

Також, цієї неділі, 16 лютого, відбувся п’ятий ефір вокального проєкту. На сцену вийшла 19-річна Аня з Дніпра, яка прийшла на шоу з надією потрапити в “Голос” і поділитися своєю любов’ю з глядачами. Перед виступом дівчина зізналася, що хоче, щоб Кароль і Балан поцілувалися під час її виступу.

“Пісня “Домой” Тіни й Дана стала символом любові. Вони такі прекрасні й такі ніжні одне до одного. Можливо, їхній поцілунок відбудеться під час мого виступу. Ми всі чекаємо цього. Особливо я. Тому що я вірю в кохання”, – говорить Аня.

До дівчини розвернулися і Тіна, і Дан Балан, які приєдналися до неї на сцені і разом заспівали композицію “Домой”, яку написав молдавський співак. Анна Безгалова вибрала команду Dan Balan.