Стало відомо, чому Україна поки що не відновила регулярні авіарейси до Польщі та Італії і коли це станеться

0
370

Міністр інфраструктури Владислав Криклій пояснив, чому Україна поки що не відновила регулярні авіарейси до Польщі, куди щороку емігрує до 1,5 млн українців, та до Італії. 

Про це очільник міністерства повідомив в ефірі “Сніданку з 1+1”, передає “Цинічний Львів”.

“Ми навіть під час карантинних обмежень виконували спецрейси, куди їхали заробітчани. Це і Польща, і Фінляндія, і Німеччина. Поки що по всім цим країнам умовою є самоізоляція. Крім цих правил, додаткових обмежень вони не встановлювали. До Польщі поки що відновлених авіарейсів у нас не було заявлених. Але я не маю сумніву, що найближчим часом з’являться вже регулярні рейси. Поки поляки стримали можливості для туристичної мети, але, якщо ми говоримо про трудову міграцію, то вони приймають заробітчан. Єдина вимога — наявність страхового полісу і обсервація”, – пояснив міністр.

Криклій також сказав, що наразі уряд тримає зв’язок і з Італією щодо відновлення авіасполучення, але поки що відповідних заявок немає.

“Тримаємо зв’язок і з Італією, і з МЗС, але поки що заявок (ред. – про відновлення авіасполучення) не було. Більше того, ви пам’ятаєте їх заяви про те, шо вони хотіли на початку наступного року відновити авіацію, потім зсунули на кінець року. Але поки що таких заяв немає”, – додав міністр інфраструктури.