Стало відомо, через що раптово померла 11-річна школярка на Львівщині (ФОТО)

0
3175

У понеділок, 15 лютого, раптово померла 11-річної Вероніки Гащак зі льввЛьвів. Дівчинка навчалася в 6 класі Твіржанської ЗЗСО у Мостиському районі. Зовсім недавно, наприкінці минулого тижня, у дівчинки піднялась температура. Лікарі поставили діагноз – запалення легень.

Про це повідомляє “Львівська мануфактура новин”, пише “Цинічний Львів”.

“Це страшне горе і невимовний біль для нашої школи. Для всіх, хто знав цю дитину. Повірити і змиритись з її втратою неможливо.

Весела, жвава, розумна і кмітлива. У  всіх святах школи вона брала участь. Усі спортивні змагання – вона лідерка. Грала у футбол, займалась атлетикою. Кубки, грамоти, перемоги. Це була взірцева дівчинка, діти хотіли рівнятись на неї”, – розповідає завуч Твіржанської школи Марія Мирославівна.

Вероніка мешкала у Судовій Вишні, але разом із на рік старшим братом вчилися у Твіржанській школі. У навчальному закладі кажуть, дівчинка ніколи нічим серйозним не хворіла. Практично не пропускала заняття у школі. Вона з дуже доброї та порядної сім’ї.

“Діти завжди доглянуті, акуратні, – додають у школі. – В кінці минулого тижня занедужала. Батьки відвезли дитину у Судововишнянську лікарню. Наступного дня перевели у Городоцьку лікарню, де дитина померла. Діагноз – запалення легень. Робили тест на ковід – він негативний”.

Вероніці Гащак у березні мало виповнитись 12 років.

Попрощатися з школяркою можна буде сьогодні та завтра. Поховають дівчинку  на місцевому кладовищі.

Як сьогодні писав “Цинічний Львів”, на Львівщині трагічно померла учениця шостого класу.