Срібні жіночі браслети – вишукана простота і делікатність

0
651

Вдало підібрані аксесуари доповнюють навіть найбільш буденний і нудний образ. А прикраси з срібла наділяють їх володарку строгою аристократичністю чи романтичним настроєм. Витонченість кистей ваших рук підкреслять срібні браслети ювелірного інтернет-магазину «Онікс» – https://oniks.ua/categories/serebrianye-zhenskie-braslety. Побутує думка, що важко вразити когось браслетом, адже що може бути простішим серед ювелірних виробів? Однак «Онікс» вас по-справжньому здивує. Тут ви знайдете срібні браслети, виконані в абсолютно різних стилях.

Якщо ви надаєте перевагу делікатним і тонким виробам, радимо обрати браслети з невеликими деталями; сердечком, монетками чи дрібними кульками. Основа і срібні деталі браслету можуть бути виконані в одному кольорі, або ж у різних.

Натомість, якщо вас приваблюють масивні грубі аксесуари, то на сайті магазину «Онікс» ви знайдете оригінальні широкі браслети з вигравіруваними тисненими елементами чи традиційні змійки з фіанітами.

Часто ми носимо якісь прикраси як символ чи знак якоїсь важливої нам події. Якщо ви теж хочете, щоб щось вам нагадувало про пам’ятну дату, оберіть срібний браслет «Важлива дата» з гравіруванням, текст якого ви можете вказати при оформленні замовлення. Чудовий спосіб зберегти у пам’яті незабутні моменти життя.

Якщо срібні браслети вам здаються надто претензійними, то у магазині «Онікс» ви знайдете браслети з основою з шкіри чи шовку з срібними застібками та з доповненням срібними елементами. Такі популярні серед жінок браслети з червоною ниткою також можна знайти на сайті. У таких браслетів є один недолік – вони надто тонкі і швидко рвуться. Однак браслети з сайту «Онікс» мають основу з тісно переплетеними нитками та надійною застібкою, тому такий браслет ви не викинете після короткого часу використання.

Ювелірний магазин «Онікс» вирізняється своєю унікальністю. Де ще ви знайдете браслет з азбукою Морзе? Якщо якесь слово чи вислів для вас має певний сакральний зміст, «Онікс» допоможе вас зашифрувати його азбукою Морзе і ви отримаєте ні на що не схожий неповторний браслет з вставками з вашою зашифрованою в срібні деталі фразою.

На сайті представлені також браслети з емальованими елементами. Чудове доповнення до однотонних образів. Також в магазині «Онікс» можна знайти срібні браслети з символами християнства, маленькими хрестами чи ликами святих.

Срібні прикраси обирають ті, хто благородний серцем і надає перевагу класичним аксесуарам. Шукайте свій стиль завдяки срібним браслетам ювелірного інтернет-магазину «Онікс».