Спробуйте топ добірку суші від Орігамі

0
2543

Суші — популярна страва з меню японської кухні, яку готують з рису, дарів моря та переважно овочевих добавок.

Складно визначити які саме суші найсмачніші, бо під загальною назвою страви існують багаточисленні різновиди назв, в залежності від складових та способу приготування. В меню на вибір: Макі, Темакі (конусоподібні), Гункані (овальні), Нігірі (рис з цільним шматочком риби або креветкою). По технології приготування Макі бувають: Хосомакі (моноролли з 3-х складових), Урамакі (вивернуті рисом назовні роли), Футомакі (великі роли з комбінованою начинкою). Дивлячись на це чудове різноманіття виникає питання: які саме обрати суші на замовлення?

Орігамі

Топ суші

  1. Найпопулярніші у світі роли Філадельфія та Каліфорнія. Їх цінують за витончене поєднання смаків якісних інгредієнтів, що входять до складу, ніжність смаку та ситність їжі. У ресторані Origamiпредставлені декілька різновидів цих популярних страв. Можна покуштувати на вибір: Каліфорнія Сяке (з лососем, авокадо, японським омлетом), Каліфорнія Магуро (з тунцем), Філадельфія з лососем, Каліфорнія КЕНСУ (з копченим лососем).
  2. Друге почесне місце за смачними Унагі. Основний інгредієнт різновиду — копчений вугор. Теж існує досить багато різновидів страви. Орігамі пропонує спробувати: Каліфорнія Унагі, УнагіТемпура, ХОТТЕЙ Унагі (з ікрою летючої риби та авокадо), Маме Унагі (з вугром, авокадо, огірком). Роли з вугром, крім чудового смаку, мають багато корисних якостей.
  3. Європейці та американські гурмани страви віддають перевагу традиційним суші Нігірі Сяке. Цей різновид не має різноманітних смакових добавок. Сяке готують за особливим рецептом, поверх вареного рису кладуть шматочок філе лосося. В азіатській традиційній кухні використовується сирий лосось. Сяке береться паличками і вмочується у соєвий соус, васабі та імбир. Вважається, що ці добавки здатні знезаразити сиру рибу.
  4. Гурмани різноманітних смакових поєднань віддають перевагу виробам з багатьох компонентів. Кухарі Орігамі у Львові експериментують, періодично оновлюючи меню, щоб задовольнити смаки самих вибагливих відвідувачів. Сьогодні популярні роли з авокадо у складі: Фелікс Хотате, МамеЕбі, ХОТТЕЙ Унагі. В складі рола можуть бути вугор, морські гребінці, лосось, креветки. Авокадо гармонічно доповнює основний смак та підкреслює його своєю ніжністю.
  5. Якщо суші подають у якості закуски, то краще віддати перевагу монороллам Хосомакі. До складу Хосомакі, крім норі і рису входить всього одна начинка: лосось, вугор, креветка, або тунець. У нас це Сяке-Макі з лососем і Магуро Маки з тунцем.

Найсмачніші суші у Львові

Суші — це унікальний набір корисних речовин, вітамінів, ненасичених жирних кислот, що вкрай необхідні організму людини. Вони здатні накормити великого чоловіка, дають змогу поласувати дитинці та не дозволять втратити тендітні форми дівчині-красуні. Популярність азіатської кухні дала можливість сучасним кухарям експериментувати і дивувати її цінителів новими кулінарними шедеврами. У жителів Львова є чудовий шанс замовити кращі суші у ресторані Орігамі з доставкою, з найсвіжіших продуктів, недорого та швидко.

Орігамі

Доставка суші у Львові від ресторану Орігамі

Ми завжди готуємо свіжі страви, не робимо заздалегідь запасів та заготовок полуфабрикатів. Наші клієнти ніколи не отримають обвітрену та засохлу їжу. Бригада кухарів починає готувати тільки після отримання замовлення. Протягом 1 години страви будуть готові, та невдовзі опиняться на вашому столі. У віддалені райони доставка може займати не більше 1,5 години. Служба доставки обладнана необхідними термоємкостями.