Справжня “страна совєтов”: Аброскін різко висловився щодо формули Штайнмайєра

0
963

Реалізація так званої “формули Штайнмайєра” викликає різноманітні думки у суспільстві. Звичайно переважає критика цієї “формули”, адже багато питань так і залишається не вирішеними.

Висловив свою думку щодо цього і  ексзаступник Голови Національної поліції України В’ячесла́в Амброскін.

Відповідну публікацію він розмістив на своїй сторінці у фейсбук. Ось про що йдеться в публікації:

“Сьогодні зранку я проаналізував за вчора наявну інформацію в медіа щодо формули Штайнмайєра. Як один із багатьох, хто з 2014 і до 2017 роки організовув протидію російським терористичним угрупованням, захищав простих звичайних громадян України на Донеччині, як ніхто, розумію наших ветеранів цієї неоголошеної війни.

В неділю, 6 жовтня, по телебаченню побачив на Хрещатику тисячі особисто мені знайомих колишніх військових, бійців і офіцерів Національної гвардії, добровольчих підрозділів, тих, з ким ми захищали нашу країну. Саме ці люди захистили нашу країну й ще тисячі не побачив, бо вони загинули.

Й ці люди вже ніколи не віддадуть ні п‘яді нашої землі, бо вони за неї проливали свою кровь, втрачали своїх друзів, а діти їх вбитих друзів залишилися сиротами… Саме вони на моє особисте переконання, дійсно, як ніхто інший, мають право брати участь в обговорюванні будь-яких мирних формул, мирних процесів.

А в нас, аналізуючи пресу, бачу рекомендації дають ті особи, хто взагалі не зрозуміє що таке війна, що таке щоденно бачити, як гинуть твої друзі, що таке, коли вбивають дітей, простих мирних громадян, що таке, коли трупи вбитих дітей, розкидані по вулицям, що таке, коли діти залишаються сиротами без батька й підтримки, що таке, коли водночас ви втратили все.

Справжня «страна совєтов», бо поради дають журналісти, артисти, іноземці, різні «туристи»: одні радять побудувати паркани й забути про наших громадян, інші ще яку єресь…але хто вони такі?!

Це все потрібно пережити особисто, щоб щось радити…”

Нагадаємо, сьогодні Зеленський заявив про можливий розпуск парламенту.